17/01/2025
Není to tak dávno, co jsem začal spolupracovat s tímto krásným hodinářstvím a zlatnictvím na náměstí v Bílině. Mám na starosti jejich sociální sítě a celkovou prezentaci, což je pro mě celkem výzva, protože k ničemu podobnému jsem se zatím nedostal. Obchůdek patří pravému hodináři, kterému je radost koukat při práci pod ruce 👀🕰️. No a pokud hledáte krásný šperk, ať už pro sebe nebo třeba jako dáreček, se vším vám poradí a pomůže skvělá paní Míša. Panuje tady opravdu příjemná atmosféra, víc takové práce prosím 🙏 🙏🙏
Pokud ještě neznáte, doporučuji se sem podívat. 🙏 obchůdek najdete na Mírovém náměstí v Bílině uprostřed podloubí 🌆