Jsem Pe. Chci fotit.

Jsem Pe. Chci fotit. Vezměte s sebou své oblíbené lidi a ukažte mi svá oblíbená místa. Společně na fotkách uc

Další školkové focení, tentokrát s vánoční tématikou 🎄 A jak takové školkové focení probíhá? Vymyslím vždycky dopředu ně...
16/12/2023

Další školkové focení, tentokrát s vánoční tématikou 🎄

A jak takové školkové focení probíhá?

Vymyslím vždycky dopředu několik aktivit, které dětem nabízím, a u toho je fotím. Snažím se vytvářet takové prostředí, kde se děti cítí přirozeně a dobře se u toho baví. Aktivit je vždycky na výběr několik, takže i děti, které se nechtějí fotit, se vždycky alespoň jednou zapojí. 😊

A papírové hvězdy si letos vyráběly děti ze školky samy! ❤️🥰

Sníh zatím stále drží, takže nadále nabízím svou společnost na rodinnou bobovačku! 😉😉 Ve středu odpoledne se zadařilo a ...
09/12/2023

Sníh zatím stále drží, takže nadále nabízím svou společnost na rodinnou bobovačku! 😉😉

Ve středu odpoledne se zadařilo a s jednou skvělou rodinou jsem strávila pozdní odpoledne zábavou na sněhu. Za sebe můžu tvrdit, že snad ani nevěděli, že jsou na focení, a doufám, že jednou budou nad fotkami moct vzpomínat na společné zážitky. ⛄️❄️

Mrkněte! A jestli se vám fotky líbí a chtěli byste taky takové, určitě mi napište. Dnes to ještě stihneme. Zítra už možná bude sníh pryč, ale věřím, že ještě napadne. 🙏

Rodinné focení na sněhu? Proč ne! Sníh má prý ještě chvíli vydržet, nechcete někdo nové fotky do alba? Ukázka z loňska, ...
03/12/2023

Rodinné focení na sněhu? Proč ne! Sníh má prý ještě chvíli vydržet, nechcete někdo nové fotky do alba?

Ukázka z loňska, minule jsem nakonec neukázala a teď konečně přišla ta správná chvíle. 🧡🧡

Reportáže mě baví moc! Až jednou nebudu muset jedním okem sledovat děti, jestli se někde nesnaží zabít (minimálně to mla...
20/10/2023

Reportáže mě baví moc! Až jednou nebudu muset jedním okem sledovat děti, jestli se někde nesnaží zabít (minimálně to mladší), tak teprve něco uvidíte… 🤩😎

Máte zítra (13. 10.) odpoledne čas? 🤪Kvůli počasí a nebo podzimním virózám se mi ruší jedno focení za druhým, ale mám pl...
12/10/2023

Máte zítra (13. 10.) odpoledne čas? 🤪

Kvůli počasí a nebo podzimním virózám se mi ruší jedno focení za druhým, ale mám plán!

Znáte Zoopark Nehvizdy ?

Chci tam někoho vzít na rodinné focení! Bude to super, věřte mi!! Zvířata a děti, společný čas, parádní fotky z výletu. To chcete (možná to nevíte, ale já to rozhodně chci 🤩).

Já už tam fotila svoje děti a kamarádky a jejich děti, tak se podívejte sami, jak to může vypadat. 😉

A protože tohle focení je tak trochu i pro mě, mám pro vás nabídku – pokud se mnou půjdete fotit zítra, tak máte vstup do zooparku v ceně za focení. WIN WIN pro obě strany? Hm?

Tak kdo se hlásí?

Nejlepší trik na odbourání stresu z toho, že vás fotím, je dělat něco jiného. 🪁🍂❤️
03/10/2023

Nejlepší trik na odbourání stresu z toho, že vás fotím, je dělat něco jiného. 🪁🍂❤️

Rodinné focení nebo příjemný čas s rodinou? Mým cílem je, ať máte obojí! Projdeme se, zablbneme si, můžeme si dát maliny...
13/09/2023

Rodinné focení nebo příjemný čas s rodinou?

Mým cílem je, ať máte obojí! Projdeme se, zablbneme si, můžeme si dát maliny/ostružiny, nebo si udělat piknik. Nepotřebuju, ať se koukáte do objektivu a nebo usměrňujete děti, potřebuju jen, ať tam jste se mnou a věříte mi, že focení dobře dopadne.

Možná vás budu nutit sundat si boty🦶 a nebo pošeptám vašim dětem, ať vás v nestřežené chvíli olíznou a nebo vám skočí na záda 🤪😅, ale slibuju, že udělám všechno proto, abyste se cítili příjemně.

Začíná podzim 🍂🍁, co takhle domluvit rodinný výlet s fotografiemi do alba jako bonus?

PS: Díky, že se vracíte! Ivonu s jejíma klukama už jsem fotila podruhé a myslím, že to dopadlo perfektně. 😍

Vždycky se něco semele...V den svatby jsme zjistili, že zámecký park, ve kterém jsme plánovali nafotit novomanželské fot...
03/09/2023

Vždycky se něco semele...

V den svatby jsme zjistili, že zámecký park, ve kterém jsme plánovali nafotit novomanželské fotky, je pro veřejnost kvůli prodeji zavřený. 🙈🙈

Ufff, nebudu lhát, byl to pro mě velký stres, protože jsem Šárku s Petrem nechtěla zklamat. A přelézat zeď, jak nám bylo doporučeno, jsem opravdu nechtěla já ani nevěsta 😅

V pauze mezi programem se mi naštěstí podařilo najít tohle skvělé místo. Na první pohled jsem viděla, že je to ono, ani jsem nemusela vystupovat z auta! 🤩

A to nejlepší na tomhle místě je, že ho najdete jen kousek od Velkých Popovic, takže za půl hodinky jsme tam i z Úval! Takže kdo chce fotit podzimní rodinné fotky tady? Hm?

Součástí mého “svatebního balíčku” je i předsvatební focení. Je jak pro vás, abyste viděli, jak probíhá focení se mnou a...
23/07/2023

Součástí mého “svatebního balíčku” je i předsvatební focení. Je jak pro vás, abyste viděli, jak probíhá focení se mnou a jak vypadáte mýma očima, tak pro mě, abych věděla, že si lidsky sedneme… 😉

Včera jsem fotila svatbu téhle skvělé rodiny, už se nemůžu dočkat, až se dostanu k jejich svatebním fotkám, protože ty předsvatební se nám moc povedly! 😍☺️

Letošní svatební minisezóna pro mě včerejškem skončila, ale upřímně doufám, že to nebyla má poslední svatba, protože mě to bavilo moc!!! A doufám, že to, že všechno fotím s nadšením a láskou, je na mých fotkách vidět.

Přála bych si, abych si jednou věřila tak, jako mi věřili tihle dva ❤️ Byla to jízda, nervózní jsem byla snad víc, než k...
20/07/2023

Přála bych si, abych si jednou věřila tak, jako mi věřili tihle dva ❤️

Byla to jízda, nervózní jsem byla snad víc, než kdyby to byla moje vlastní svatba, ale nakonec jsem ráda, že jsem do focení téhle super svatby šla a nevzdala to ze strachu předem. 🤩

Děkuju, děkuju, děkuju!

Když mě to klasické školkové focení prostě a jednoduše nebaví, děti jsou tak úžasně přirozené, když jim dáme prostor, je...
26/06/2023

Když mě to klasické školkové focení prostě a jednoduše nebaví, děti jsou tak úžasně přirozené, když jim dáme prostor, je potřeba toho využít.

Pokaždé je to jízda, pokaždé se vrátím domu úplně hotová, ale výsledek prostě stojí za to

Co vy a sdílení fotek dětí?  Přiznám se, že jako fotografka s tímto rozhodnutím šíleně bojuji. Chci ukazovat svoje fotky...
18/06/2023

Co vy a sdílení fotek dětí?

Přiznám se, že jako fotografka s tímto rozhodnutím šíleně bojuji. Chci ukazovat svoje fotky, protože když vám je ukážu, přichází další lidé a já tak moc moc moc chci fotit víc!

Zároveň ale cítím obrovský respekt, protože děti jsou taky lidi a ony si zveřejňování svých fotek nevybraly, rozhodujeme za ně my. Snažím se najít balanc, sdílet promyšleně a uváženě.

A když vy sdílet své děti nechcete, naprosto to chápu a respektuji. Zároveň jsem ráda, když najdeme nějakou variantu, jak můžu já ukázat svou práci. Třeba tím, že děti budou na zveřejněných fotkách jen zády a nebo jim zakryjeme obličej.

Povězte mi, jak to vnímáte v dnešní době vy? 🤔🤔

Adresa

Úvaly

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Jsem Pe. Chci fotit. zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Kontaktujte Společnost

Pošlete zprávu Jsem Pe. Chci fotit.:

Sdílet

Kategorie