20/03/2022
Moji milí,
jak někteří víte, vrátila jsem se zpět do své původní práce a tak není času na focení tolik jako dříve. Avšak vždy si na vás ráda chvilku najdu a po domluvě najdeme termín přijatelný pro obě strany. 😉
Klárku a Emču jsem fotila jako jedny z posledních v loňském roce na podzim, kdy se těšili na svou holčičku a o pár měsíců později jsem je navštívila u nich doma a seznámila se tak s roztomilou Adinkou. ☺️
Jen mám vždy dilema u takového focení, které fotky zveřejnit a jaké jsou hezčí, jestli barevné nebo černobílé.. tak sem dám oboje. 😃