26/01/2025
🔴Vyjádření k pokračování mého salónu a ateliéru. Jak už asi víte, příchod mé druhé dcery na svět byl velmi dramatický a těžký. Nebudu zacházet do detailů, ale díky tomu se nebudu a nechci vracet do práce dříve než po 3 letech. Momentálně tedy ateliér nefunguje, nefunguji ani jako svatební vizážistka a ani místo sebe nemám náhradu. Taková je situace teď, a určitě ještě několik let bude. Vím, že je to škoda, měla jsem krásně zajeté rituály, postup práce a skvělé klienty. S některými klienty jsem dokonce navázala přátelské vztahy, za což jsem moc vděčná. Moje porodní zkušenost mě ale opět utvrdila v tom, že moje místo je ve zdravotnictví. V tom, co mi dává největší smysl a největší životní uspokojení-být tu v těch nejhorších chvílích pro pacienta, stejně jako pro nás tu osudný den byl personál teplické porodnice. Fotit nadále budu, ale pouze jako hobby fotograf a pouze venku nebo v domácím prostředí. Můžete mě zkusit kontaktovat, třeba se domluvíme dle časových možností, které jsou teď ale hodně omezené. Já děkuji všem za přízeň, byly to krásné 4 roky, kdy jsem vyrostla přesně tam, kam jsem chtěla. Děkuji za všechny ty vztahy které mi podnikání přineslo. A vy, všichni moji klienti se opatrujte! A třeba za x let opět otevřu…❤️