28/08/2023
💙 Ivanka s Tomem jsou prostě úžasní. Jsem moc ráda, že je mám ve svém životě a dovolím si říct - už jako kamarády 🙏.
Byla jsem u toho, když Tom Ivanku požádal o ruku 🥰, fotit tak krásně dojemný okamžik bez toho, aby mi neukápla slza dojetím prostě nešlo, věřte mi.
Potom si mě pozvali na svatbu, byla prostě úžasná, uvolněná, romantická a plná lásky ❤. Když mi chvíli na to řekli, že čekají miminko, doufala jsem, že se ozvou právě mě, abych je nafotila znovu.
No a dnes se u mě stavili na kávu a já si malého Damiho pochovala teď už jako 3 měsíční miminko. Má neskutečně krásný úsměv 😇.
Děkuji Vám za vše ❣️