02/06/2026
Ето малко бекстейдж от баловете тази година.
За пореден път имах удоволствието да работя с много красиви и готини абитуриенти.
Имаше и неприятни моменти с несериозни родители, които „забравиха“ да отменят часовете си, но човек се учи от всичко.
След този опит догодина вече ще работя с капаро, защото времето, трудът и коректността трябва да се ценят 🙂