19/10/2024
Мда, така е... купих си тава от най-новата колекция на и се чудя какви да ги готвя в нея 🤔🤭😆
🍲🍲🍲
Всъщност не се чудя - сезонът сам подсказва. Тука има свински предни джоланчета, които запечатах в тигана с масло, добавих сайдер 🍐 и прехвърлих в тавата :) Там ги очакваха крушите на бате Велко (цял кашон био, оригинални, мега еко круши 💪 ни донесе човека) лук, чесън, дафинов лист, черен пипер на зърна и няколко пъпки карамфил. Пекох ги бавно, докато месото се отделяше само от костта. Можете ли да си представите вкуса - солено и добре препечено месо, сладки и меки круши, богат на аромати сос ... 😋
А! И едни печени кестенчета - ей тъй, за разкош.
-
#комфортнахрана #сезоннахрана #бавноготвене #круши