11/06/2026
Това е моето семейство.
Рядко споделям такива снимки, не защото нямаме - напротив. Просто повечето остават за нас.
Направих фотокнига с тази фотосесия и, честно казано, тя се превърна в един от най-хубавите подаръци за мен и за децата ми.
Напоследък изглежда, че хората се снимат единствено за социалните мрежи. Истината е, че те са пътят, по който ние – творците, достигаме до вас. Но снимките си остават ваши. За тях няма значение кой ги е харесал и колко харесвания са събрали.
Важното е, че ще помним как сме изглеждали един на друг.
Колко малки са били децата.
Колко безгрижно е изглеждало лятото.
Колко млади сме били.
Може би точно затова вярвам така силно във фотографията - защото ни дава възможност да се върнем там, на място, което днес ни се струва невъзможно някога да е съществувало...