15/10/2023
Здравейте,
📸 Колкото и да си мислех, че е лесно да напиша този пост, се оказа, че изобщо не е лесно да обявиш край на една осъществена мечта, която си градил с години, благодарение на всички ВAС.
⏸️ Искам да обявя, че към момента преустановявам дейност и няма да правя Коледни фотосесии и да поемам ангажименти за заснемане на събития и всичко свързано с Lesidrenski Photography
📸 7 години минаха неусетно, още се сещам с какво вълнение отворих студиото и колко наивно мислех, че отварям и започват да валят записвания за часове.
Уви не беше така, но въпреки всичко, аз не се отказах и се борих, защото снимането е моята страст, моето хоби и е част от мен.
Благодаря на абсолютно всеки един човек, който ми се довери да заснема него, повода му, семейството му и да запечатам усмивките и вълненията Ви, когато заставахте пред обектива.
🚀 Заснемах усмивки, сълзи от щастие и вълнение, преживявах всяка една фотосесия и вълнението се отразяваше положително и на мен.
БЛАГОДАРЯ ВИ, радвам се, че сред Вас има семейства, които се сещаха за мен за всеки един техен семеен повод и ми се доверяваха да заснемам тези толкова важни за всеки човек моменти.
🚀 Пред обектива ми смея да твърдя израстанаха не едно и две от децата Ви. БЛАГОДАРЯ ВИ, защото ВИЕ сте виновни, да се усъвършенствам и да подобрявам фотографските си умения с всеки изминал ден, месец и година.
🚀 Този пост е както един край на една мечта, така и едно начало на друга.
Човек никога не трябва да спира да мечтае и да се бори за мечтите си независимо от трудностите, които среща по пътя си, а хората, които Ви казват "не можеш", "няма да стане", "не си достатъчно компетентен" или те смятат за човек, който няма "правилна самооценка за себе" … просто се усмихнете и ги подминете - никой не може да Ви попречи да осъществявате мечтите си и щом го е направил, значи не трябва да е от обкръжението Ви и не Ви мисли доброто.
Фотографията ще продължи да бъде част от един проект, изпълнен с готини хора и страхотни преживявания.
🚀 Този проект е: http://e-volution.bg, който стремглаво се изстрелва на високо и благодарение на всички страхотни хора, които ни заобикалят и с които работим.
В този текст думата БЛАГОДАРЯ я използвах много, нооо смятам, че това е една красива българска дума, която ТРЯБВА да използваме ежедневно и не по веднъж.
👨👩👧👦 През цялото време имах и съм благодарен, че имам близки до мен хора, които винаги са вярвали в мен и са ми давали сили, БЛАГОДАРЯ и на ВСИЧКИ ВАС!