15/08/2024
На път за Фотинските водопади минахме през Фотиново,където видяхме тази жена, която си приготвяше домашно сладко от сини сливи.
Бяхме пленени от прекрасния аромат и нямаше как да не помолим да си закупим 1 буркан от нея. Истината е, че това е най-вкусното сладко, което сме хапвали някога.😇