24/12/2025
Тази година беше много трансформираща за мен, нищо не вървеше според нуждите и очакванията ми, бързах между задачи, бързах да свърша колкото мога повече, а душата ми искаше тишина, спокойствие, време сред природата, време с децата, време без бързане, без ежедневния стрес. Тази година ми показа, че това бързане не ми носи нужното спокойствие, че материалното не ми носи щастието, за което душата ми бленува, осъзнах че да си добър с другите не винаги означава, че си добър със себе си. Истината е, че можем много, но запитваме ли се кое е в синхрон с нас, кое ни носи истинско удовлетворение, кое резонира с нашите възприятия? Запитваме ли се колко и какво всъщност ни е нужно, за да сме щастливи? Кое ни носи душевен мир, безусловна и чиста любов, смирение? Да, в бързането, в желанието да помагаме и даваме, често забравяме за нас самите, нашите нужди, а те са важни. Тази година ми показа, че ако не се осмелваме да се погрижим истински за душите си, ако не се вслушваме в телата си, ако не присъстваме пълноценно в живота си, бързо ще изгубим фокус.
С това, на връх Бъдни вечер, искам да ви пожелая да сте в синхрон със себе си, да слушате сърцата си, да си давате време за тишина. Много обичам думата humble, означава смирен, в хармония. Нито повече, нито по-малко. В съзвучие ли сме със себе си, всичко се нарежда по най-красивия начин!
И не на последно място - много от вас, мили хора, бяха до мен в трудни за мен моменти, видяха ме и знаят през какво преминавах, всеки един от вас дори несъзнателно беше моя подкрепа и опора, в много от вас срещам не само клиенти, а хора с чисти сърца, души, с които си резонираме, всяка една среща ми носи изключително много заряд! Обичам да снимам хармонията между вас, любовта в малките неизречени жестове, да виждам с колко нежност и внимание се отнасяте един към друг!
И затова искам да Благодаря от цялото си същество за това, че ми се доверявате да запечатвам тези моменти на щастие! Бъдете здрави и благословени! Да ви е светло и мирно на душите ❤️❤️❤️