12/06/2026
Много от вас знаят, че наскоро празнувахме рождения ден на Коди - осиновеното ни кученце.
Точно поради тази причина сега ще направя нещо друго. Ще напомня за всички бездомни животни, които не са имали късмета на Коди.
Кадрите, които виждате тук, бяха резултат от една много случайна моя среща с тези прекрасни кучета. Те бяха сами, гладни и опитващи се да оцеляват всеки изминал ден.
Изключително много ме впечатли сцената, в която това животинче носеше кутийка с остатъци от храна. Целенасочено тичаше в определена посока с нея.
Знам, че на света има много неправда и тъга. Но знам и че има много добри хора, които всеки ден се опитват да помагат на животни като тези.
Всеки от нас може да помага по един или друг начин, който с каквото може. С уютен дом, с храна, с купичка вода..
Те заслужават да бъдем по-добри хора. Нека го направим.
#осиновинекупувай #куче #животни #бездомни #бездомниживотни