04/04/2026
Скъпи приятели,
Споделям с вас благотворителната инициативата, в която се включваме с Yana Moyseeva Photography
В предишен обявен от нея ден на 21.03, с помощта на цели 10 страхотни семейства се събрала сумата от 2300 евро!!! Това е изключително мотивиращо, когато виждаш толкова много семейства да помагат на друго семейство и с огромно желание се включвам и аз, защото когато сме повече СМЕ ПО-СИЛНИ ❣️🫶🏼❣️
Все още има няколко свободни часа при мен. Който има интерес, пишете бързо на Yana Moyseeva Photography , тъй като тя води списъка, миналия път възможностите са приключили буквално за 2 часа.
Цената за благотворителната сесия е следната:
10 кадъра - 135 евро
15 кадъра - 150 евро
Локацията за снимки е паркът на баня "Овча купел". При желание от ваша страна снимките ви няма да бъдат публикувани никъде и участието ви в кампанията може да бъде напълно анонимно.
За всяко семейство ще имаме по 30 минутки. Идеята все пак не е да снимаме филм или пък после да отделяме часове за свръх артистични обработки, а преди всичко да ПОМОГНЕМ като дарим парички на семейството на нашия колега Надя Събева, която спешно има нужда от средства за завършване на къща на село, в която да се пренесе с децата много, много скоро. А пък вие ще получите хубави снимки заснети от мен или Яна с по-лека обработка, както всяка от нас, разбира се, я вижда.
👉МОЛЯ СПОДЕЛЕТЕ 🙏
Мили хора,
Това е последната обща снимка на Nadya Sabeva Photography заедно с цялото й семейство. Както знаете, съвсем наскоро тя внезапно загуби своя съпруг и баща на петте им прекрасни дечица... Когато разбрах, без изобщо да мисля, реших да помогна с повече от това просто да споделям някакви постове или пък аз самата да пратя някаква сума пари... Реших да организирам благотворителни фотосесии в парка, без значение дали е зелено, дали цъфти, дали е красиво, дали е студено, дали, дали, дали... В първия ден - на 21.03, не просто направихме страхотни снимки с цели 10 страхооотни семейства, но събрахме малко на 2300 евро!!! Хора, чувството беше невероятно! 🫶 🥹 На 28-ми март времето ни провали плановете и отложих втория ден за 18 АПРИЛ. И тук всъщност следва ДОБРАТА НОВИНА И ВИ МОЛЯ ДА СПОДЕЛИТЕ ПОСТА. 📯 Макар при мен вече всички часове да са заети, моята колежка Elena Nickol Photography ще снима заедно с мен и при нея ИМА СВОБОДНИ ЧАСОВЕ!!! Който има интерес, пишете ми бързо, защото миналия път възможностите приключиха буквално за 2 часа и после ми беше доста криво, че колкото и както и да го мислех, просто нямаше какво да направя. Но сега ИМА! :)
10 кадъра - 135 евро
15 кадъра - 150 евро
Локацията за снимки е паркът на баня "Овча купел". При желание от ваша страна снимките ви няма да бъдат публикувани никъде и участието ви в кампанията може да бъде напълно анонимно.
За всяко семейство ще имаме по 30 минутки. Идеята все пак не е да снимаме филм или пък после да отделяме часове за свръх артистични обработки, а преди всичко да ПОМОГНЕМ като дарим парички на семейството на Надя, която спешно има нужда от средства за завършване на къща на село, в която да се пренесе с децата много, много скоро. А пък вие ще получите хубави снимки заснети от мен или Ели с по-лека обработка, както всяка от нас, разбира се, я вижда.