Сватбена фотография Ивайло Иванов има за цел всяка снимка да носи 1000 думи.
03/02/2026
Пътувам си аз за сватбата в Поморие и вече съм близо до Бургас. Изведнъж ме връхлита паник атака “Чакай, Поморие ли беше или Приморско” 😱😱😱😱 Макар да съм проверил 1000 пъти, то не пречи да си кача кръвното за няколко минути 🤣 Overall, спокойна сватба беше 😆
26/01/2026
За всички сватби тагвам целия екип, с който съм работил. За тази сватба мога да тагна само себе си 😆 Бих преживял този ден още 1000 пъти, толкова истинска и сурова емоция на толкова красиво място
23/01/2026
За много години, мили хора! Не съм споделял нищо от доооста отдавна, а определено има какво да се споделя 🤗 Днес Ви представян морските Яна и Иван(На този етап имам радост и лека гордост, че снимах сестрата на Яна( и братовчедка й 😃). Anyways, искам да ви представя невероятния екип, който се постара за този уникален ден 🤗
Видеография: .photography
Водещи: и
Украса и атмосфера:
Локация: .hotel
19/12/2025
Няма по-добър подарък за празниците от фотосесия! ФОТОСЕСИЯ > ЧОРАПИ
Може ли да си принтирате чорапите за спомен??? Не мисла!
17/12/2025
Последната сватба за 2025г. мина! Една история на две влюбени, ама МНОООГО влюбени гълъбчета! Не знам дали знаете, обаче гълъбите обичат също така много да купонясват до никое време 🤣 Кой е виновен за това безобразие??? и .restaurant.garden са виновни за бруталния купон! Това си е цяло изкуство, не всеки го може и не навсякъде се получава! RECOMMEND x 1000!
Нямам търпение за 2026, вече доста двойки резервираха своя ден, за всяка една от тия бъдещи сватби - НЯМАМ ТЪРПЕНИЕ 😍🤌
11/12/2025
Приказка! ❤️📷 Любим кадър от 2025г. 🙏
04/12/2025
Представям ви цялата сватбена история от прекрасната сватба на Гери и Радо 😍
Булка с розова рокля? Възможно било! 😍
Майска сватба да не вали? Възможно било 🤣
Ето какво е абсолютно НЕВЪЗМОЖНО:
Скука, когато повежда купона 😍
Видео, след което не плачете, когато е направено от 😇
Лоша организация и декорация, когато е замесена великата 🫡🤯
Посредствена атмосфера, когато си на уникалната локация .club 😍💪
01/12/2025
The amazing Francis and Martha! I don't even know what to say as a caption, Im lost for words. I'd relive this day over and over(except the heat, My God, the heat... 🤣). The people, the convos, the creative field, the mood, the couple...what a blast it was! So honored to photograph this wedding! 😍🙏
10/11/2025
From one day to day ONE 😍 Вили и Сашо бяха завършека на една поредица от близо 2000км за 4 дена . И какъв завършек беше само!
Интимни моменти, мирис на море и щур купон с ирландски танци! На мен(и всеки фотограф) мед ми капе от сърцето, когато младоженците кажат "Доверяваме ти се напълно, както го направиш, каквото решиш! и това беше отношението на Вили и Сашо. Не съм забравил - все още ви дължа една кафе-среща 😍
За прекрасното настроение се погрижиха от , с които се работеше тоооолкова лесно! Повечето хора бихме отсъдили по уникалната декорация на една сватба, но когато се работи толкова лесно, с усмивка, ведро отношение и абсолютен професионализъм, то няма как да не ги препоръчам 1000 пъти, макар и да съм просто фотограф 😇
Нямах търпение да се запозная и с , понеже съм виждал работата му и бях доста впечатлен. Колкото е уникална работата му(и на неговия екип), толкова топло беше и отношението му дори и на 12я час от сватбеното тържество, когато вече е трудно да се усмихваш докато носиш огромен и тежък кинематографски канон 😁 Рекоменд!
03/11/2025
Представям ви мнооооого малка част от една от най-любимите ми сватби с една от най-любимите ми двойки на едно от най-уникалните места за сватба. Сватбата беше заснета през Май месец, ама булката много трудна за работа ей 😭🤣🤣
01/11/2025
Едно бързо напомняне, че времето е прекрасно за есенни фотосесии! Не пропускайте 📷📷📷😍
31/10/2025
Аз НЕ СЪМ най-добрият фотограф на света. Най-вероятно не съм най-добрия фотограф и в България..абе, може и в София да не съм..ама поне в моя квартал мога да се класирам в топ 10 🤣
Едно нещо обаче ми споделят двойките, които ми се доверяват и то е моето отношение и именно това целя с това видео. Искам да покажа не една ултра-професионална персона, но просто един човечец, който много, много, ама много си обича работата!
Погледнете снимките ми. Те са следствие на човека който съм и взаимоотношенията, които съм изградил. Те са следствие на изграденото доверие преди самия сватбен ден, а това е колосално важно за добрата фотография.
Естествено, поназнайвам някои неща от фотографията като "слоу шатар", "деп аф филд" и легендарното и любимото на мнозина "Голдан Алуааа". Имам и професионална техника с микромолекулярен мотор на автофокуса и обективи с инкрустиран криптонит.
Какво значение има това? Никакво! Най-важното е да харесате фотографията и да усетите човека пред вас 🤌
Be the first to know and let us send you an email when Fotografia Ivaylo Ivanov posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.
Здравейте, приятели! Казвам се Ивайло Иванов, на 28 години. Занимавам се с фотография от повече от 8 години вече, като основния ми фокус е портретна креативна фотография. Като фотограф съм снимал за много клиенти, някои от които са списание Ентърпрайз, Бела България и Чез Фефе. Тази популярност ми даде възможността да снимам хора като министърa на земеделието,CEO на “Вайбър” за балканските държави, CEO на “Била”, CEO на “Мундос”, CEO на “Ърст енд Йънг” и още много.
Заснемал съм множество събития, като това включва Сватби, корпоративни евенти, балове, кръщенета и рожденни дни. Също така работата с деца и бебета ми е доста позната тъй като съм имал доста малки клиенти :)
Освен портретна креативна фотография активно развивам и графични дизайнерски проекти от повече от 3 години. За графичните ми разработки моля да посетите профила ми в Биханс.
Обичам да създавам и творя, да мисля креативно и различно и мисля, че това личи по снимките ми. Това, което е централна точка в живота ми е да се развивам и да служа на другите хора с каквото мога, защото няма нищо по-стойностно и смислено от това човек да даде живота си в служение на хората около себе си.
На 21 Октомври 2017 година се ожених за моята съпруга. Няколко месеца по-късно вече можем да се радваме и на малкия Матей Иванов- снимането на деца е удоволствие! Като родител моята първа и най-важна мисия бе да запазя детето живо(така де, страшно си е), но в последствие това запали една искра в мен за снимането на малчугани. Снимал съм доста деца, но бебешката фотография бе предизвикателство(и продължада да е).