17/04/2026
Навън се запролетява, става все по-топло и вече всичко цъфти. А с напредването на пролетта наближава отново и краят на учебната година и започнаха снимките за албуми за завършване. Много любим период ми е това, обичам да се запознавам с децата и да наблюдавам динамиката им, да се докосна до техния свят и да обогатя по този начин моя. Показвам ви кориците на дизайните, които съм подготвила, а в следващи постове ще ги разгърнем, за да може да надникнете и вътре.
Пожелавам ви хубав и слънчев уикенд!