18/07/2021
Мартина.
Точно в най-жежката част от деня към 14-15:00 като си мисхел да се прибирам. Видях Мартина. Докато я настигна и изпреваря, за да не я уплаша нещо със редовната реплика
- Здравей, аз съм Владимир и съм портретен фотограф, може ли да ти направя един портрет.
Марина се отзова, предполагам от чиста любезност. Мисля си така, защото не спря да ми говори на Вие докато вървяхме за момент в една посока и пусках нормалните въпроси от лексикона - от къде си, какво правиш тук, яко жега,а?....................
... от серията на лов за усмивки 2021 №16