24/12/2019
Здравейте.Поднасям моите искрени извинения,но до утре вечер всички,снимали се до 11.12 ще получат снимките си.Останалите,ще ги получите след Коледа и преди Нова година-в дните между 27.12 и 31.12.Благодаря на всички за гласуваното доверие.За мен беше изключително удоволствие да работим заедно.Желая ви,в навечерието на най-светлия християнски празник-Рождество Христово,да бъдете много здрави и много ,много обичани.Обичайте и ценете хората около вас,подарявайте им не само скъпи подаръци ,а и частичка от себе си.Дарявайте им своето време,защото времето,прекарано с любимите за нас хора,е безценно! Обичам ви!
Ваша Ваня