17/10/2024
Колко хубаво е да "върнем лентата назад" и позабавляваме отново и отново. Щастливите емоции съпътстващи едно незабравимо приключение , веселите и обичани близки и приятели хванати в капана на времето и замразени - неподправени, искрени, сърдечни... АААААААХХ- Благодаря, г-н Фотограф. -За мен бе удоволствие! Заповядайте отново.