14/05/2026
За този автомобил ще пиша малко по-дълго...тук не просто го заснех,стоя зад цялостната визия на този красавец,хората които ме познават знаят за това с какво всъщност се занимавам и как го правя :) Първо го преобразихме напълно,като разглобихме всички едрогабаритни части от него,премахнахме ненужните ръжди и от обикновен бял акрил го напръсках в тази красива и модерна двуслойна бяла перла.Полирахме и отсранихме от хрома всички леки корозии.Истината е,че преди да стигна до тази фотосесия ,изминаха едни дълги 4-5 месеца изпълнени с много разглобяване и само и едиствено шлайфане на ръка,за да докараме перфектната линия,която заслужава,и крайният резултат е на лице!В моменти като днешния се зареждам с една позитивна енергия и поемам глътка надежда и си удрям доза мотивация за напред.Незаменим е момента в който виждаш как твоя труд е доставил на някого такова удуволствие и щастие,приятно е да знаеш,че от теб зависи някой да се почувства щастлив! Благодаря за доверието на собстениците,смятам,че го оправдах!