07/11/2025
Mijn liefste meisje Nova 💛
Nu zondag wordt ze al 4 maand, de tijd vliegt en ik heb zo hard genoten van offline te zijn!! Het is waar, want ze worden zo snel groot. Ik wilde geen momenten missen door tijdens mijn zwangerschapsverlof continue bezig te zijn met sociale media. Hier kruipt altijd zoveel tijd in en die tijd is me te kostbaar voor het opgroeien van Nova.
We leven in een maatschappij met hoge druk, stress en continue te willen presteren en onszelf te bewijzen naar anderen.. voor mij hoeft dat laatste zeker niet. Ik ben overtuigd van mijn kunnen en dat weten mijn klanten ook!
Wat betreft de toekomst, post ik graag wel eens een foto van nieuw werk, maar meer met de insteek omtrent liefde dan mee willen zijn met mensen met veel volgers.
Geniet van het leven en alles rond jouw heen, geniet van de kleine dingen die zoveel betekenen.
Ik sluit af met een lachend kiekje van mijn liefste meisje, mijn wereld! 💛
#