Milo-profi fotografie

Milo-profi fotografie Fine Art scanning / Fine Art printing / Lambdaprinting / UV-printing / Afwerking ... voor wie wil communiceren met beeld

04/09/2026

Zondag opent ‘Beyond Borders’ van Isabel Miquel Arqués de deuren.

Voor deze tentoonstelling verzorgden we de prints: Hahnemühle Photo Rag 308 g, gemonteerd op Dibond.

De zachte, matte uitstraling van het papier vormt een mooie match met haar fotografische werk.

In Beyond Borders brengt Isabel haar eigen fotografische blik samen met de wereld van Georgia O’Keeffe.

Vanaf 6 september te zien bij Fabriek Noord in Antwerpen, met Geukens & De Vil Projects.

isabelmiquelarques

01/09/2026

De voorbije weken rolden de prints voor El Jardín de los Cerezos, de nieuwe expo van Bert Danckaert, uit onze printers.

De beelden werden geprint op Hahnemühle FineArt Pearl, een fine-art papier met een subtiele parelg***s en fijne oppervlaktestructuur. Een combinatie die kleur, contrast en detail helder weergeeft en tegelijk de nuances in zijn fotografie mooi bewaart.

In deze reeks neemt ons mee langs bioscopen, kerken en klaslokalen in Havana, met Tsjechovs De Kersentuin als inspiratie.

El Jardín de los Cerezos is van 5 september t.e.m. 11 oktober te zien bij , met een preview op 3 september van 17u tot 20u30.

17/06/2026

Voor zijn tentoonstelling ‘Tussen Puin en Hoop’ koos oorlogsjournalist heel bewust voor eenvoud. Alleen lambdaprints op mat fotopapier, geen kaders, geen opvallende afwerking. Een keuze die de aandacht volledig naar de inhoud van het beeld brengt.

Tijdens de voorbereiding van de tentoonstelling werden de beelden samen met onze operator zorgvuldig doorgenomen, met veel aandacht voor de nuances die voor Bruno belangrijk waren. Zo kon elk beeld precies worden gepresenteerd zoals hij het voor ogen had.

De tentoonstelling toont een selectie foto’s die Bruno maakte tijdens zijn vele verblijven in Oekraïne sinds de grootschalige invasie in 2022. Zijn beelden tonen niet alleen de verwoesting van de oorlog, maar ook de veerkracht, waardigheid en hoop die blijven bestaan, zelfs in de moeilijkste omstandigheden.

Van 20 juni tot en met 2 augustus zijn de foto’s te zien in .artisjok in Lier. Een tentoonstelling die niet alleen confronteert met de realiteit van oorlog, maar ook getuigt van de kracht van mensen om hoop te blijven vinden, zelfs tussen het puin. De vernissage vindt plaats op zaterdag 20 juni om 19 uur. Iedereen is van harte welkom.

08/06/2026

Sinds 5 juni is in de tentoonstelling “Röntgen” te bezoeken, een samenwerking tussen milieukunstenaar .beckers en fotograaf .bloemen . De expo ontstond vanuit het prestigieuze project House Of Nature, waarvan Manu Bloemen gedurende twee jaar het intense groeiproces en de opbouw in beeld bracht. Röntgen brengt de sculpturale werken van Will Beckers en het grafische beeldmateriaal van Manu Bloemen samen in een intrigerende dialoog.

De reeks zwart-witfoto’s toont niet alleen de constructie van het werk, maar benadert het project vanuit een bijna abstract en grafisch perspectief. Als toeschouwer kijk je als het ware mee vanuit de structuur zelf, door de ogen van Will Beckers.

Voor deze tentoonstelling mochten wij de prints realiseren op Baryta Photo Rag, verlijmd op dibond en afgewerkt met een fijn zwart aluminium kader. Een combinatie die perfect aansluit bij het grafische karakter en de krachtige zwart-witbeelden van deze reeks.

De tentoonstelling loopt tot en met 28 juni in CC De Adelberg. Zeker de moeite om eens binnen te springen.

03/06/2026

Fotografenkoppel en openen komend weekend opnieuw de deuren van hun woning in Mortsel voor de 3e editie van Still(s) at home. Samen met twee gastkunstenaars nodigen ze bezoekers uit in een bijzondere setting waar fotografie, kunst en huiselijke sfeer samenkomen.

Naar goede gewoonte kwamen Diane en Tony langs om de beelden samen zorgvuldig te verfijnen en voor elk werk de juiste afwerking te bepalen. De krachtige uitstraling van uv-prints op Dibond wisselt af met de zachte, tactiele kwaliteit van Fine Art prints op Photo Rag Ultra Smooth. Voor de afwerking werd gekozen voor een pure presentatie zonder kader, een verfijnde aluminium omlijsting in wit, zwart, goud, titanium of alugrijs, of een omlijsting in wengé- of wit hout.

Still(s) at home is te bezoeken op vrijdag 5, zaterdag 6 en zondag 7 juni. Een unieke kans om kunst en fotografie in een persoonlijke en huiselijke setting te beleven.

29/05/2026

Al tien jaar lang viert de kunst van de straatfotografie: spontaan, compromisloos, verrassend en authentiek. Tijdens deze jubileumeditie brengen meer dan honderd straatfotografen van over de hele wereld hun werk samen in het hart van Brussel, met beelden die het dagelijkse leven in al zijn kleine momenten en toevalligheden vastleggen.

Voor deze tentoonstelling zorgden wij mee voor de visuele vertaling van de beelden naar de expo-ruimte. Door het combineren van prints op papiersticker, Ecoboard en Dibond kreeg elke reeks een afwerking die aansluit bij zowel het karakter van het werk als de omgeving waarin het wordt gepresenteerd.

Van 28 tot en met 31 mei vindt het festival plaats in De Beurs, de Sint-Gorikshallen en de omliggende straten van Brussel. De tentoonstellingen blijven nog te bezoeken tot 14 juni.

16/05/2026

Vanaf morgen is met Transcendental Tranquility te gast bij .0gallery in Den Haag.

In deze reeks brengt Dirk Roseport beelden die uitnodigen om te vertragen en stil te staan. Zijn fotografie laat je langer kijken en even afstand nemen van de drukte rondom ons.

Voor deze tentoonstelling verzorgden wij de volledige print- en afwerkingsproductie. Tijdens het traject kwam Dirk regelmatig langs in ons atelier om samen de materialen, detaillering en presentatie van dichtbij te bekijken. Net die persoonlijke wisselwerking maakt zulke projecten voor ons bijzonder.

Voor de presentatie van deze werken produceerden we Fine Art prints op Photo Rag Ultra Smooth, die vervolgens werden opgekleefd op Dibond. Als afwerking koos Dirk voor fijne zwarte aluminium lijsten en kaders in wengéhout — een sobere en verfijnde presentatie die perfect aansluit bij de rust en verstilling in zijn fotografie.

De opening vindt morgen, zondag 17 mei, plaats van 15:00 tot 17:00 bij Project 2.0 Gallery. De tentoonstelling loopt nog tot 24 juni en is absoluut een bezoek waard.

13/05/2026

stelt tijdens The Wunderwall Enlarged opnieuw werk tentoon bij

is een groepstentoonstelling waarbij de galerie jonge kunstenaars en fotografen samenbrengt op één monumentale wand vol uiteenlopende beelden en perspectieven. De tentoonstelling vertrekt vanuit het idee om nieuwe stemmen zichtbaar te maken en ruimte te geven aan kunstenaars die vandaag mee vorm geven aan de hedendaagse kunst.

Voor deze presentatie mochten wij de fotografische werken van Elias printen en inkaderen. Samen met onze specialisten werden de beelden zorgvuldig bekeken en gingen we op zoek naar een bijpassend papier. Zijn voorkeur ging uit naar een papier met zo weinig mogelijk structuur, maar toch met een zachte g***s. Uiteindelijk viel de keuze op PermaJet FB Gold Silk 315. De werken werden geprint op formaat 18 x 27 cm en afgewerkt in een fijn alugrijs kader voor een rustige en eigentijdse presentatie.

De opening van The Wunderwall Enlarged vindt morgen, 14 mei, plaats tijdens . De tentoonstelling is daarna te bezoeken bij Gallery Sofie Van de Velde van 14 mei tot en met 21 juni 2026.

08/05/2026

Met een indrukwekkende installatie in het Hasselts Begijnhof brengt de provincie Limburg, samen met zijn zoon Vincent Lagrange, een eerbetoon aan de geprezen fotograaf Marc Lagrange.

Voor dit project realiseerden en plaatsten we twee monumentale beelden van het formaat 318 x 400 cm. Dankzij de duurzame en weersbestendige UV-prints op dibond zijn deze werken perfect geschikt voor buitengebruik.

Gisteren vond tijdens Kunstennacht Hasselt de officiële onthulling van deze bijzondere installatie plaats. De opstelling blijft nog te bezichtigen tot en met 24 juni 2026.

30/04/2026

Bij in Kortrijk opent op 3 mei de expo ‘Devenir’, de nieuwe tentoonstelling van .godecharle .

In ‘Devenir’ staat niet het beeld als eindpunt centraal, maar het beeld als proces. Door bewuste onscherpte, licht en de spanning tussen detail en landschap blijft elk beeld zich vormen in de waarneming van de kijker.

Het is altijd een fijn weerzien wanneer Jean langskomt. Samen optimaliseren we de bestanden en bekijken we, van printmateriaal tot afwerking en inkadering, wat het best aansluit bij zijn werk. Voor deze tentoonstelling werd geopteerd voor prints op Hahnemühle Photo Rag Ultra Smooth, afgewerkt in verfijnde aluminium kaders in zwart of alugrijs, subtiel in aanzicht maar met een mooie diepte van 40 mm.

Wie deze bijzondere reeks zelf wil ervaren, kan van 3 mei tot en met 30 mei terecht bij Hilde Vandaele Gallery in Kortrijk. De tentoonstelling is ook te bezoeken tijdens Kortrijk Art Weekend op 8, 9 en 10 mei.

Adres

Duffelsesteenweg 154
Kontich
2550

Openingstijden

Maandag 08:30 - 12:15
13:00 - 17:30
Dinsdag 08:30 - 12:15
13:00 - 17:30
Woensdag 08:30 - 12:15
13:00 - 17:30
Donderdag 08:30 - 12:15
13:00 - 17:30
Vrijdag 08:30 - 12:15
13:00 - 16:30
Zaterdag 08:30 - 12:15
Zondag 08:30 - 12:15

Telefoon

+3234508040

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Milo-profi fotografie nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact

Stuur een bericht naar Milo-profi fotografie:

Snelkoppelingen

Delen