Studio Content

Studio Content Website en foto's voor blije ondernemers - Pinterest proof daglichtstudio Leen, de vrouw achter STUDIO CONTENT. Acerta en SD Worx. Wat is jouw passie?

In 2015 richtte ik mijn eigen zaak op en sindsdien puzzel ik met veel plezier jouw website in elkaar. Na mijn studie 'bachelor in toegepaste informatica' werkte ik 10 jaar mee aan verschillende uitdagende projecten bij o.a. Daarna koos ik ervoor om mijn eigen weg in te slaan als zelfstandige, en zo vond ik de juiste balans tussen werk en gezin. Mijn dag start ik steevast met een grote tas koffie.

Voldoening haal ik bij het uitpluizen van verschillende technische mogelijkheden. En ik krijg veel energie bij het maken van mooie plaatjes. Sinds 2017 heb ik mij ook gestort op de fotografie. En deze passie deel ik graag met jou. Ik vind het altijd boeiend de verhalen van andere ondernemers te horen. Ik geloof dat je van iedereen kan leren, elke dag opnieuw! Ondernemen doen we allemaal met veel passie. Bij ondernemen komt heel wat kijken. Zo ook bij een website, of het juiste beeld van je zaak. Voor mij gaat het verder dan alleen een website of die foto. Ik werk heel betrokken met je mee, om de juiste insteek te vinden. En de authenticiteit van je zaak correct neer te zetten. Zo trek je de juiste klanten aan.

27/08/2026

SEO/AI tip voor je Squarespace website ✨

Er is een tegenwoordig in Squarespace een menuutje waar je de basisinstellingen voor Google en AI-tools kan invullen. Het kan zelfs teksten voor je genereren.

Maar ik raad aan om dat toch zelf te doen. Zet jouw zoekwoorden in die omschrijvingen. Dat maakt het verschil!

21/08/2026

Jaaaa! Ik wil nog meer een creatieve plek voor ondernemers maken van de studio. Een creatieve plek om te shooten en content te maken.
Maar ook een plek om te verbinden met andere ondernemers.
Een plek om te groeien! Een plek waar je graag naartoe komt, en waar iedereen blij van wordt!

18/08/2026

Dit dus.

1,5 uur shooten in de studio en een hele hoop nieuwe content als resultaat. 📸🤳

Voor .be maakten we tijdens deze content shoot zowel foto’s als reels. Verschillende settings, verschillende beelden, helemaal in hun stijl.

Bibi content!

15/07/2026

Een volledige dag blokkeren om te werken aan je content. Lijkt dat jou wat?
Dan is de content dag van 13 augustus misschien wel iets voor jou!
Meer info en inschrijven via link in mijn profiel 🤳

08/07/2026

Een ruimte vol mogelijkheden.
Voor shoots, content, met fotograaf of gewoon om zelf aan de slag te gaan.

18/06/2026

Kocht jij ooit een professionele camera, maar staat die nog steeds vooral op de automatische stand?

Je kocht hem om betere foto’s te maken. Om creatiever aan de slag te gaan. Om meer uit je beelden te halen.
Maar eerlijk? Die instellingen blijven vaak een beetje een mysterie …

Tijdens de workshop basis fotografie op 10 juli duiken we samen in jouw camera. We bekijken de belichtingsdriehoek en maken kennis met ISO, diafragma en sluitertijd. Geen droge theorie, maar uitleg die je meteen in de praktijk brengt.
Want foto’s maken leer je niet door erover te lezen, maar door te oefenen.

Zin om eindelijk meer uit je camera te halen?

15/06/2026

Of ik de studio weer wat heb verschoven 🫢
Kijk mee…

08/06/2026

De shoot vs het resultaat 📸🤗

Beelden voor

28/05/2026

Stop met je website op de laatste plaats te zetten.
Je website is niet “nog iets dat ook moet gebeuren”.
Het is het centrale punt van je online zichtbaarheid.

Via verschillende kanalen (social media, mond-tot-mondreclame, content…) leren mensen jou vaak voor het eerst kennen.
Maar wanneer je hen doorverwijst naar je website, komt alles samen.

Jouw aanbod.
Jouw verhaal.
Jouw uitstraling.

Daar geef je overzicht en vertrouwen.
Daar willen mensen verder ontdekken, voelen of het klopt… en daar kan jij overtuigen.

Tijdens een gratis inspiratiegesprek luister ik graag naar jouw verhaal en kijken we samen naar jouw centrale punt online.
Wat is belangrijk voor jou? Wat werkt al goed? En wat kan sterker?

Stop met je website op je to-do lijstje te laten staan.

11/05/2026

Love this basic studio setting!

Rustig, minimalistisch en perfect voor sterke content.
Misschien iets voor tijdens jouw volgende shoot?

Adres

Melkerijstraat 1 Bus 1
Beerse
2340

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Studio Content nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Snelkoppelingen

Delen