02/06/2022
Sramota za ono sto se napravilo na krivini kod Kisine kuce za ono ogledalo.
Sve se radi da bude ljepse i prostije a ono uzme i razbije ga..
Nedaj boze da vidim ko to radi....
Neka ga je stid i sram to sto je uradio i vjerovatno je to odgoj koji nosi iz svoje kuće...