30/07/2021
Dzień dobry, dzień dobry w piatkowe popołudnie :) moja nieobecność wcale nie znaczyła, że nic nie robiłam, a wręcz przeciwnie :D Po tej długiej przerwie zostawiam Was ze zdjęciami Lenki z sesji z okazji Pierwszej Komunii Świetej 📸 Lepszej modelki nie mogłam sobie wymarzyć. Trafiłyśmy też idealnie na kwitnące dosłownie wszystko, a magnolia, która zaczęła teraz kwitnąć znowu, przypomniała mi aby podzielić się tu zdjęciami 🌸🌸🌸
Sylwia Szlaska