01/12/2023
To było focenie z przygodami, ciemno, zimno, wilki jakieś. A tak na poważnie to wybrałyśmy na plener ulubioną miejscówkę mojego męża, żadnych ludzkich śladów tylko zwierzęce tropy, cisza, spokój i ta piękna zima w tle 💖 Warto było zrobić te kilometry 😍 A Natalię mój obiektyw wprost uwielbia 😊😍💖