30/04/2026
З одного боку, я маю написати, що в мене недобір у Франкфурті, і будувати маршрут далі.
З іншого - мене привалило взагалі всім, і я перестала показувати картинки, а їх ще мільйон прекрасних героїнь!
Ось Наталі. Найпрекрасніша квітка серед квітів, боже, ну чому в мене мають бути слова, якщо є тільки безсловесні емоції.
Ця фантастична жінка прийняла рішення жити радістю. Відчувати радість. Робити радість. І правда - навколо неї атмосфера така наповнена, така щаслива, що хочеться кожну деталь унести в кадрах, кожен рух, і вдома підживлюватись, просто глядячи на картинки. Роздивлятись, як вона розмовляє з цим світом без слів, як вона випромінює щось настільки тепле і яскраве... це зцілює, чесне слово, прямо через екран, а вживу тим більше.
Дякую, квіткова фея, що навчила мене хоча б замислюватись, скільки радості сьогодні я прожила. І обирати це. І дивитись оцими очима. Тобі дуже личить твоє місто, воно теж наповнено світлом і радістю. Тож, можливо, одного дня ми побачимось знову - я з моєю камерою і ти зі своїм щасливим, променистим внутрішнім садом.