Wioletta Kieblesz Fotografia

Wioletta Kieblesz Fotografia Sesja w górach? Chodź, zabiorę Cię w piękny plener!🌄

W pakiecie swobodna atmosfera i niepowtarzalne efekty. ❤️

💃 Sesje kobiece i zdjęcia z najbliższymi.

Zapraszam!

✍️Pracuję też nad e-bookiem dla kobiet - Jak dobrze wyglądać i czuć na zdjęciach. 📷🔥

Obdarowana po raz czwarty.🥰Poza FB, jak widać dużo się dzieje, ale myślę, że wybaczycie tę tymczasową nieobecność. Zwłas...
17/03/2026

Obdarowana po raz czwarty.🥰

Poza FB, jak widać dużo się dzieje, ale myślę, że wybaczycie tę tymczasową nieobecność. Zwłaszcza, że zawsze do Was wracam! 😊

Czy mogę ogłosić już wiosnę? 😍💐

W chłodny, zimowy dzień, ale w cieple uśmiechów, rodzinnej bliskości, miękkich pyszczków 🐴🐕, w puchatym śniegu i czapach...
05/01/2026

W chłodny, zimowy dzień, ale w cieple uśmiechów, rodzinnej bliskości, miękkich pyszczków 🐴🐕,
w puchatym śniegu i czapach. 😍🐻

Zima jest piękna! ❄️

To pochwalcie się, u kogo był już dzisiaj św. Mikołaj? 🎅Z mikołajkowymi pozdrowieniami: Oliwia, Lena i Łucja w zimowej o...
06/12/2025

To pochwalcie się, u kogo był już dzisiaj św. Mikołaj? 🎅

Z mikołajkowymi pozdrowieniami:

Oliwia, Lena i Łucja w zimowej obstawie Bajki i Ragdoll (Stajnia pod Grojcem)

❄️ Zimowa bajka przy końskiej grzywie. 🐴 Cz.2 Łucja & Ragdoll ❤️Stajnia pod Grojcem
02/12/2025

❄️ Zimowa bajka przy końskiej grzywie. 🐴 Cz.2

Łucja & Ragdoll ❤️

Stajnia pod Grojcem

❄️ Pierwszy, puchaty śnieg, para prosto z końskich chrap.Ciepła sierść, stukot zagłuszony bielą, dziewczęca pasja i przy...
01/12/2025

❄️ Pierwszy, puchaty śnieg,
para prosto z końskich chrap.

Ciepła sierść, stukot zagłuszony bielą,
dziewczęca pasja i przywiązanie, które zostają na całe życie. 🐎❤️

Oliwia & Bajka
No czysta bajka!

Stajnia pod Grojcem

Więcej już niebawem: Wioletta Kieblesz Fotografia

Ciepło światła i serca. 🌼Marysia 🥰🌿 Czy można zatrzymać takie lato na dłużej?No pewnie! W kadrach otulonych zachodzącym ...
13/07/2025

Ciepło światła i serca. 🌼
Marysia 🥰

🌿 Czy można zatrzymać takie lato na dłużej?
No pewnie! W kadrach otulonych zachodzącym słońcem i pachnących jaśminem.

Jeśli chcesz takie naturalne, swobodne ujęcia - zapraszam Cię na kobiecą sesję plenerową. Taką, na której nie musisz się stresować tym, czy umiesz pozować, co w ogóle masz ze sobą robić i jak wyjdziesz. 🤗

📍To właśnie teraz jest ten idealny moment. ☀

📩 Napisz i daj się zabrać w letni plener - do ogrodu, na łąkę, nad rzekę/jezioro, do lasu albo w góry! 🌄

👉 Wioletta Kieblesz Fotografia

🌼 Kiedy ostatnio pozwoliłaś sobie na bycie w "tu i teraz"? 🌼Bez wybiegania myślami w przyszłość, choćby niedaleką.Bez pl...
03/07/2025

🌼 Kiedy ostatnio pozwoliłaś sobie na bycie w "tu i teraz"? 🌼

Bez wybiegania myślami w przyszłość, choćby niedaleką.
Bez planowania.
Bez presji.
Bez pośpiechu...

Bez rozmyślania nad tym, co było.
Po prostu bycie w chwili, która trwa?

W kontakcie ze swoją duszą i kojącą przyrodą dookoła. 🦋

Tak bardzo warto! Zwłaszcza w dzisiejszym, zagonionym, pełnym elektroniki i powierzchowności świecie.

Pod palcami dotyk trawy i opadające na wietrze kwiaty, ciepłe promienie słońca, otulający zapach jaśminu.
I piękno kobiecości.

Chodź, zabiorę Cię w piękny plener!
I otulę pięknymi kadrami 📷
👉 Wioletta Kieblesz Fotografia

Na zdjęciu: cudna Marysia

A co jeśli Twoje życie nie jest idealne? 🥀Twoje małżeństwo, rodzina...Co czujesz kiedy widzisz szczęśliwe zdjęcia w soci...
26/06/2025

A co jeśli Twoje życie nie jest idealne? 🥀
Twoje małżeństwo, rodzina...

Co czujesz kiedy widzisz szczęśliwe zdjęcia w social mediach?
Czy porównujesz się i swoją "nie tak fajną" codzienność?
Jeśli tak, to najwyższa pora to zmienić! 🤗

Moje życie też nie jest idealne. I w sumie nie znam żadnej rodziny, która miałaby takie.

A nawet może się okazać, że kiedy patrzysz na czyjeś zdjęcia i myślisz sobie "ale jej dobrze" - ona w rzeczywistości ma za sobą doświadczenia, których Ty mogłabyś nie unieść.
Nigdy nie znamy całej historii. I przecież każdy z nas mierzy się z różnymi trudnościami, wzlotami i upadkami.

Niech zdjęcia, które oglądasz w internecie będą dla Ciebie inspiracją. ❤️
Bo Ty też możesz tworzyć (nawet jeśli wśród różnych zawirowań) piękne i prawdziwe chwile dla siebie i Twoich bliskich. Takie, które ktoś dla ciebie zatrzyma w kadrach.
Może właśnie zwłaszcza wtedy, kiedy życie daje w kość?

Dla mnie rodzinne sesje są bezcenne.
🌼 To czas dany sobie nawzajem, zatrzymanie się i zrobienie czegoś razem,
🌼 To przypomnienie dla dzieci, że zawsze były i są nadal dla nas ważne i kochane,
🌼 To tworzenie i zatrzymanie w kadrach rodzinnych wspomnień,
🌼 To ozdoba domu czymś, co ma naprawdę znaczenie,
🌼 To umocnienie, wdzięczność, uśmiech i ciepło w sercu dane zawsze kiedy na te zdjęcia spojrzymy... 😍

Na zdjęciach: nasza idealnie nieidealna sesja z okazji 10-tej (!🙉) rocznicy ślubu 🥰.
Zakończona przez chłopaków zabawą w błocie. A co. 😎

A Ty? Masz w domu zdjęcia, na których po prostu jesteście razem i tworzycie fajne wspomnienia?

👉 Wioletta Kieblesz Fotografia

Znasz to?-> Jesteś mamą. Twój telefon pełen jest zdjęć dzieci, wielkich i małych przygód, wypraw wszelakich, wyjątkowych...
26/05/2025

Znasz to?
-> Jesteś mamą. Twój telefon pełen jest zdjęć dzieci, wielkich i małych przygód, wypraw wszelakich, wyjątkowych wspomnień.

Ale czy pamiętasz, żeby nie zabrakło na tych zdjęciach jednej z najważniejszych osób?
Czyli Ciebie, kochana mamo...🤗❤️

Tak, dobrze wiem, jak to jest robić zdjęcia innym, ale samej nie być na nich obecną. Znam ten temat może jeszcze bardziej, bo właśnie robienie zdjęć innym to w końcu moja działka. ​😉

Ale parę lat temu postanowiłam to zmienić.
To właśnie jeden z efektów.

To mogą być nawet zwykłe selfie'aki. Możesz użyć statywu i czasówki. Poprosić kogoś o zdjęcie.
Niech to będzie normalne!

I oczywiście wybrać się na sesję, wtedy po prostu możesz być z dziećmi, tworzyć te żywe wspomnienia, a zdjęcia "robią się same".

💐
Z okazji Dnia Mamy, życzę Ci, abyś miała prawdziwą radość z tej niesamowitej roli, jaką przyszło Ci pełnić.
Aby miłość w Tobie dojrzewała i się powiększała.
Abyś umiała przekraczać siebie i wzrastać coraz bardziej, a zwłaszcza jeśli pojawiają się trudności.
Abyśmiała wsparcie najbliższych i życzliwych osób, dzięki którym te trudy staną się łatwiejsze.

I... aby nigdy nie brakowało Cię na rodzinnych zdjęciach! 🥺😍

P.S. Kocham być mamą i nic w życiu nie rozwinęło mnie właśnie tak jak macierzyństwo 🥰

👉 Wioletta Kieblesz Fotografia

Kto też tęsknił za słońcem? Wiosna jest niesamowita z całą swoją paletą barw, zapachów, kwiatów i panoszącej się wszędzi...
21/05/2025

Kto też tęsknił za słońcem? Wiosna jest niesamowita z całą swoją paletą barw, zapachów, kwiatów i panoszącej się wszędzie naokoło zieleni.☘️

Na zdjęciu: Asia w wiosennej krainie rododendronów 💮💮

A w tle historia wyjątkowego spotkania po latach w zupełnie innym województwie 🤭🥰

Adres

Zywiec
34-300

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Wioletta Kieblesz Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Wioletta Kieblesz Fotografia:

Udostępnij

Kategoria