A. WIKA fotografia

A. WIKA fotografia Dane kontaktowe, mapa i wskazówki, formularz kontaktowy, godziny otwarcia, usługi, oceny, zdjęcia, filmy i ogłoszenia od A. WIKA fotografia, Fotograf, Zgierz.

✨ Chrzest ✨ Komunie ✨ Roczek ✨
✨ Urodziny ✨ Śluby ✨ Wesela ✨
✨ Sesje ciążowe ✨ Sesje plenerowe ✨
✨ Sesje dziecięce ✨ Sesje rodzinne ✨
✨ Sesje kobiece ✨ Baby shower ✨
✨ Wieczory panieńskie ✨

Witamy się w piątek ❤️Na zdjęciach 18te urodziny Marysi😻Super zabawa i piękne wzruszenia to zdecydowanie najlepszy opis ...
20/03/2026

Witamy się w piątek ❤️

Na zdjęciach 18te urodziny Marysi😻
Super zabawa i piękne wzruszenia to zdecydowanie najlepszy opis tej nocy 🥹

Dziękuję za zaufanie, że mogłam być tego dnia z Wami! 😻

Przed nami weekend, odpocznijcie zbierzcie trochę energii i słońca jeśli się pojawi!

Wysyłam Wam dużo zdrowia ❤️

Witamy się w niedzielę ❤️Piękna wiosna do nas nareszcie zawitała💛🌞Chyba każdy z Was przyzna, że po tej ciężkiej zimie je...
15/03/2026

Witamy się w niedzielę ❤️

Piękna wiosna do nas nareszcie zawitała💛🌞
Chyba każdy z Was przyzna, że po tej ciężkiej zimie jesteśmy bardzo spragnieni słońca!

A ja chciałabym Wam powiedzieć, że lada moment ruszam z najbardziej dla mnie intensywnym okresem, to będzie gorący dla mnie sezon także jestem bardzo szczęśliwa bo widzę że jest Was mnóstwo nowych ale też się już znamy i widzimy któryś raz 🥹❤️

Jestem wdzięczna, że każdy kolejny rok mogę być z Wami w najważniejszych momentach życia 🥹❤️

Na zdjęciach Chrzest Święty Nikodema, dużo serduszek dla tego małego przystojniaka❤️

Witamy się w piątek 😇Chyba śmiało mogę powiedzieć, że zbliża się wielkimi krokami W I O S N A. 🌸Myślę, że każdy z nas od...
27/02/2026

Witamy się w piątek 😇

Chyba śmiało mogę powiedzieć, że zbliża się wielkimi krokami W I O S N A. 🌸

Myślę, że każdy z nas odczuł brak słońca i ciepła, więc mam nadzieję że tak już będzie. 🥰

Zaraz zaczynamy nowy miesiąc, a ja nawet nie wiem kiedy to zleciało.
Dlatego: Jeśli jeszcze nie zapisaliscie się na zdjęcia/reportaż to nie zwlekajcie ❤️
Przed nami najbardziej intensywne miesiące, więc chciałabym wszystkich Was zapisać jak do mnie piszecie. ❤️

Na zdjęciach cudowne Chrzciny ❤️
Zostawcie dużo miłości pod postem ❤️

Życzę Wam dużo zdrowia i ciepła ❤️

Witamy się w niedzielę ❤️Dawno mnie nie było, więc nadrabiam publikacje😇Pogoda za oknem nie zachwyca, więc myślę że każd...
15/02/2026

Witamy się w niedzielę ❤️

Dawno mnie nie było, więc nadrabiam publikacje😇
Pogoda za oknem nie zachwyca, więc myślę że każdy odlicza do wiosny 🫣

Terminów na marzec została garstka, także jeśli planujecie uroczystość jakąś to nie zwlekajcie!! ❤️

Na zdjęciach 18te urodziny Nikolci❤️
Zostawcie mnóstwo serduszek ❤️

Pięknego dnia 😇

Witamy się w piątek ❤️A jak piątek to weekendu początek i jutro widzimy się na chrzcinach 🌸Także szykuje się bardzo inte...
06/02/2026

Witamy się w piątek ❤️

A jak piątek to weekendu początek i jutro widzimy się na chrzcinach 🌸
Także szykuje się bardzo intensywny rok, ale to tylko świadczy o tym, że moja praca Wam się podoba ❤️

A na zdjęciach Justynka i Piotr ❤️
Czy można dostać piękniejszą pamiątke?
Lada moment będą rodzicami, a ja się zachwycam i nie dowierzam kiedy to zleciało 🥹

Sesja w domowym zaciszu zdecydowanie ma swoje uroki ❤️

Zostawcie serduszko ❤️

Życzę Wam mnóstwo zdrowia 🌸🌸🌸

Witamy się we wtorek ❤️Ślub to chyba najbardziej magiczna chwila dla każdego z nas. Każdy ślub jest inny, wyjątkowy i pe...
27/01/2026

Witamy się we wtorek ❤️

Ślub to chyba najbardziej magiczna chwila dla każdego z nas.
Każdy ślub jest inny, wyjątkowy i pełen emocji.
I zawsze łza w oku się kręci tak samo.

Życzę Wam dużo zdrowia bo bez tego nie ma nic. ❤️

Witamy się w czwartek 😇Dawno mnie nie było, a obiecałam sobie że będę bardziej aktywna 🌸Oczywiście Nowy Rok, zapisujcie ...
22/01/2026

Witamy się w czwartek 😇

Dawno mnie nie było, a obiecałam sobie że będę bardziej aktywna 🌸

Oczywiście Nowy Rok, zapisujcie się na wszelkie reportaże, póki są terminy! ❤️

Na zdjęciach cudowna rodzinka❤️ z sentymentem wracam do tego dnia ❤️

Zostawcie mnóstwo serduszek, dajcie znać o swojej aktywności, udostępnijcie post - będę bardzo wdzięczna, marzeniem dobić do 2 tysięcy obserwujących ale! Kto nie stawia celów, nie zdobywa szczytów :)
To co pomożecie? ❤️

Witamy się we wtorek ❤️Koniec roku to idealny moment, by spojrzeć wstecz przez obiektyw – pełen kolorów, emocji i niezap...
30/12/2025

Witamy się we wtorek ❤️

Koniec roku to idealny moment, by spojrzeć wstecz przez obiektyw – pełen kolorów, emocji i niezapomnianych chwil. Każde zdjęcie to mała opowieść, a dzięki Wam mogłam je uchwycić i podzielić się nimi ze światem. 💛

Dziękuję za wspólne chwile, za zaufanie i inspirację. Niech nowy rok przyniesie jeszcze więcej pięknych kadrów i chwil wartch uwiecznienia! ✨

Na zdjęciach przepiękna ceremonia ślubna 💒

Życzę Wam szampańskiej zabawy!
Widzimy się w Nowym Roku ❤️

Witamy się w niedzielę ❤️Każda osiemnastka to inna historia. Moją rolą jest ją opowiedzieć — od pierwszych uśmiechów po ...
21/12/2025

Witamy się w niedzielę ❤️

Każda osiemnastka to inna historia. Moją rolą jest ją opowiedzieć — od pierwszych uśmiechów po ostatni taniec. Jeśli planujesz 18. urodziny i zależy Ci na naturalnym, pełnym emocji reportażu, chętnie stworzę go razem z Tobą.

Dziekuje za zaufanie ❤️ już nie liczę, które to nasze spotkanie ❤️

Chcesz mieć takie wspomnienia? Napisz -> 💌

Witamy się we wtorek ❤️Przygotowania do Chrztu... To tak naprawdę dodatkowo zapoznanie i oswojenie się z obiektywem. Jeś...
09/12/2025

Witamy się we wtorek ❤️

Przygotowania do Chrztu...
To tak naprawdę dodatkowo zapoznanie i oswojenie się z obiektywem.
Jeśli macie obawy, że Wasza pociecha nie da rady to uwierzcie mi że ciocia Ania poradzi sobie z każdym 😇
Zawsze staram się stanąć na wysokości zadania i nawet jeśli Wasz maluszek będzie nie spokojny to razem stworzymy cudowną pamiątkę z tego ważnego wydarzenia ❤️

Zbliża się koniec roku, a ja ciągle nie dowierzam, że ten czas tak szybko ucieka..
Zatrzymajmy czas chociaż na chwilę, zdjęcia to coś więcej niż kawałek papieru.
To moment i wspomnienie które zostaje z Wami .

Życzę Wam dużo spokoju w tym przed świątecznym okresie 😇🥰

Witamy się w czwartek 🤍I zawitała do nas zima... 🩵🥶Zdecydowanie to nie jest dla mnie pora roku, a jak jest u Was? Na zdj...
27/11/2025

Witamy się w czwartek 🤍

I zawitała do nas zima... 🩵🥶
Zdecydowanie to nie jest dla mnie pora roku, a jak jest u Was?

Na zdjęciach Chrzest Święty Fabianka ❤️
Powiem Wam, że przyszły rok zapowiada się nieźle - zaraz braknie mi terminów na pierwszą połowę roku :O

Jeśli chodzi o sezon komunijny - na tą chwilę tylko i wyłącznie sesje w białym tygodniu!

Także, gorąca prośba - nie zwlekajcie z terminami do samego końca ❤️

Dużo ciepła i zdrowia dla Was ❤️

Witamy się we wtorek❤️Zdecydowanie końcówka roku jest w moim przypadku spokojniejsza, próbuje nadrobić wszystko to na co...
18/11/2025

Witamy się we wtorek❤️

Zdecydowanie końcówka roku jest w moim przypadku spokojniejsza, próbuje nadrobić wszystko to na co wcześniej nie było czasu i myślę nad kolejnym rokiem bardzo intensywnie 🩵

Na zdjęciach 18te urodziny Kingi 🩵
Super rodzinka, mega zabawa to idealny opis tego wieczoru.
Dziękuje za to, że mogłam być tego dnia! 🩵

Pamiętajcie, żeby nie czekać do samego końca na rezerwacje terminu❤️

Ciepłego wieczorku dla Was! ❤️

Adres

Zgierz
95-100

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy A. WIKA fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do A. WIKA fotografia:

Udostępnij

Kategoria