tomaszgrala.pl | fotografia

tomaszgrala.pl | fotografia fotografia - nie tylko - ślubna

a oto franek ze świtą w pięknym klasztorze... pozdrawiam wszystkich starych i nowych znajomych ;)
17/07/2022

a oto franek ze świtą w pięknym klasztorze... pozdrawiam wszystkich starych i nowych znajomych ;)

jeszcze jedno z chrzcielnych poszukiwań inności... ;)
25/04/2022

jeszcze jedno z chrzcielnych poszukiwań inności... ;)

człowiek przyszedł uczciwie popracować, a Ci się o dzieciaka kłócą... ja tego nie rozumiem ;)pozdrowienia ;)
25/04/2022

człowiek przyszedł uczciwie popracować, a Ci się o dzieciaka kłócą... ja tego nie rozumiem ;)
pozdrowienia ;)

takie jedno z...z dzisiejszego reportażu...
24/04/2022

takie jedno z...
z dzisiejszego reportażu...

oto kilka haninych kadrów... biel i czerń w rolach (prawie) głównych...
19/04/2022

oto kilka haninych kadrów... biel i czerń w rolach (prawie) głównych...

było słonecznie, było pochmurno, było mokro, było wspaniale... dzięki ;)
20/05/2019

było słonecznie, było pochmurno, było mokro, było wspaniale... dzięki ;)

a potem było już tak... wszystkiego najlepszego po drugiej stronie lustra ;)
12/05/2019

a potem było już tak... wszystkiego najlepszego po drugiej stronie lustra ;)

tak to mniej więcej się zaczęło... w rolach głównych na fotografii: paula, witold, x michał i pan stanisław
12/05/2019

tak to mniej więcej się zaczęło... w rolach głównych na fotografii: paula, witold, x michał i pan stanisław

coś ze ślubu - pracuję nad wami i pozdrawiam was serdecznie ;)
04/12/2018

coś ze ślubu - pracuję nad wami i pozdrawiam was serdecznie ;)

04/12/2018

dzięki wszystkim za życzenia urodzinowe - było i jest mi bardzo miło - wracam do roboty ;)

co by nie było, że tylko w mundurach... astra wskazywała minus półtora - ale co tam ;)
18/11/2018

co by nie było, że tylko w mundurach... astra wskazywała minus półtora - ale co tam ;)

nie wiem czy jakiejś tantiemy od majkela nie wziąć ;) wielkie dzięki za wspaniałą sesję... pozdrawiam was ;)
17/11/2018

nie wiem czy jakiejś tantiemy od majkela nie wziąć ;) wielkie dzięki za wspaniałą sesję... pozdrawiam was ;)

Adres

Zdunska Wola

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy tomaszgrala.pl | fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij