04/01/2018
Witamy w nowym, pełnym wyzwań 2018 roku :)
Tymczasem odgrzebujemy wspomnienia z 2017 roku i przepraszamy na poślizg. Z uwagi na duży nakład pracy będziemy w najbliższym czasie nadrabiać wszelkie zaległości :)
Tymczasem... przedstawiamy Wam kilka ujęć z pleneru Pauliny i Piotra :)
Parze Młodej jeszcze raz dziękujemy za zaufanie, wspaniałą atmosferę podczas wesela i pleneru i życzymy dużo miłości 😍