08/05/2026
Natalia 🦋
Nawet nie macie pojęcia jak bardzo się cieszę, że na zewnątrz jest tak zielono i ciepło. 🌿 Zimą robiłam głównie sesje w studiu, a teraz w końcu można ruszać w plener! ☀️
Masz pytania dotyczące sesji? Pisz 📲