22/01/2026
🪻🪻🪻Czas powoli… a właściwie już oficjalnie ruszyć z zapisami na sesje wiosenne.🪻🪻🪻
Za oknem jeszcze chłodno, święta dopiero co minęły, ale w tym roku Wielkanoc wypada bardzo wcześnie – już na początku kwietnia, dlatego sesje wielkanocne od połowy lutego.
Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany ofertą lub są tu rodzice, którzy chcieliby, abym wykonała zdjęcia w przedszkolu ich dzieci – zapraszam serdecznie do kontaktu.
A oto scenka, która będzie królować w tym roku – pełna kwiatów, delikatnych kolorów i wiosennego klimatu.
Scenka jest już gotowa, a za chwilę dołączą jeszcze kaczuszki i piękny baranek🐑.
Będzie naprawdę pięknie. ❤️❤️❤️