Marta Kubok fotografia

Marta Kubok fotografia 🤎Tworzę naturalne kadry otulone miłością
🤎Zatrzymuję emocjonalne historie dla pokoleń
🤎Obalam stereotypy smutnej fotografii przedszkolnej
(1)

MAMA.To nie tylko rola, którą pełnisz każdego dnia. To przede wszystkim Kobieta – pełna ukrytej siły, czułości i cichego...
30/05/2026

MAMA.

To nie tylko rola, którą pełnisz każdego dnia.
To przede wszystkim Kobieta – pełna ukrytej siły, czułości i cichego bohaterstwa.

Choć moje sesje rodzinne tętnią beztroską, chaosem i dziecięcą energią, na naszych spotkaniach , chcę podarować Wam coś więcej niż tylko rodzinny kadr.

Zawsze dbam o to, by na chwilę zatrzymać się i stworzyć bezpieczną, pełną spokoju przestrzeń wyłącznie dla NIEJ .

Dla Kobiety, od której wszystko się zaczyna.

To te krótkie minuty na sesji, gdy świat na zewnątrz cichnie.

Tworzę wtedy kilka ujęć, w których skupiam się wyłącznie na Twoim spojrzeniu – na jego głębi, Twojej sile i dojrzałym pięknie.

Bez rozpraszaczy– cała uwaga skupia się na Tobie. Na Twoim pięknie, Na Was , na emocjach i cudzie, który nosisz pod serc...
23/04/2026

Bez rozpraszaczy– cała uwaga skupia się na Tobie. Na Twoim pięknie, Na Was , na emocjach i cudzie, który nosisz pod sercem.

Możesz skupić się na dotyku, na biciu serca, na tym niezwykłym oczekiwaniu. W tym spokoju kryje się najwięcej autentyczności.

No kocham !

Minimalizm, sesja ciążowa, gra światłem, światłocienie, sesja brzuszkowa, naturalna fotografia, sesje w ciążyn

No lubię , kiedy słońce przejmuje stery !Sesja kobieca•sesja wizerunkowaKadry powstały na warsztacie .brodziak  Miejsce:...
13/04/2026

No lubię , kiedy słońce przejmuje stery !

Sesja kobieca•sesja wizerunkowa

Kadry powstały na warsztacie .brodziak
Miejsce:
Modelka:

Tak sobie myślę, że okres dziewięciu miesięcy , to chyba najtrudniejsza i jednocześnie najpiękniejsza lekcja cierpliwośc...
10/04/2026

Tak sobie myślę, że okres dziewięciu miesięcy , to chyba najtrudniejsza i jednocześnie najpiękniejsza lekcja cierpliwości, jaką zafundowało mi życie.

To cisza przed najpiękniejszą burzą radości i największą miłością od pierwszego wejrzenia , jaką można sobie wyobrazić.

A teraz Łapcie dowód na to, że najpiękniejsze rzeczy w życiu wymagają cierpliwości, czasu i wiary 🫶

Naturalna fotografia•sesjabrzuszkpwa•sesjawciąży•portret•mama

Halo halo ! Słonko zagląda śmiało do naszego pięknego okna . Uprzejmie donosimy , że nasza izdebka na nowo rozkwitła. Po...
25/03/2026

Halo halo !

Słonko zagląda śmiało do naszego pięknego okna .

Uprzejmie donosimy , że nasza izdebka na nowo rozkwitła. Powiało lekkim powiewiem wiosennego wiaterku , za oknem rozbrzmiewa dźwięk ptasiego śpiewu, a wewnątrz słychać radosny, dziecięcy śmiech.

pssst - nie kończymy sesji kwiatowych , mimo tego , że Wielkanoc za pasem . Na wasze życzenie sceneria będzie z nami w trasie do końca maja 🫶

sesja w żłobku, sesja w przedszkolu, sesje dziecięce , sesje dla dzieci , naturalna fotografia przedszkolna

Jestem wdzięczna za to , że mogę być świadkiem najprawdziwszych historii – miłości, która dojrzewała latami i w jednej c...
20/03/2026

Jestem wdzięczna za to , że mogę być świadkiem najprawdziwszych historii – miłości, która dojrzewała latami i w jednej chwili staje się obietnicą na całe życie.

Każdy kadr to coś więcej niż zdjęcie… to wspomnienie, do którego będziecie wracać po latach, czując dokładnie to samo❤️

Cześć ! Czy wiesz, że masz tylko ułamek sekundy, aby zrobić dobre wrażenie?Dobra sesja wizerunkowa to strategiczne narzę...
02/03/2026

Cześć ! Czy wiesz, że masz tylko ułamek sekundy, aby zrobić dobre wrażenie?

Dobra sesja wizerunkowa to strategiczne narzędzie, które buduje Twój autorytet w branży. A ja oddam sto procent Tego co robisz z pasją i miłością.



Zgadzasz się ?

dietetyk kliniczny, sesja wizerunkowa, sesja dla dietetyka, sesja dla twojej marki, biznesowa sesja

Mam supermoce i nie zawaham się ich użyć ! A tak serio dziś o tym jak wykorzystuję moje TALENTY jako fotografka.Sprawdź,...
06/02/2026

Mam supermoce i nie zawaham się ich użyć ! A tak serio dziś o tym jak wykorzystuję moje TALENTY jako fotografka.

Sprawdź, co rezonuje z Tobą!🤎

Drogi Boże !Jak to jest , że wciąż umniejszamy chwilom, własnym osiągnięciom i najdrobniejszym powodom do radości. Czy d...
20/01/2026

Drogi Boże !

Jak to jest , że wciąż umniejszamy chwilom, własnym osiągnięciom i najdrobniejszym powodom do radości. Czy da się wygenerować szczęście?

W pogoni za tym, co przed nami, często zapominamy Ci podziękować za to, gdzie już jesteśmy... A przecież wdzięczność zmienia to, co dajesz, w „wystarczające”.

Ciepłą herbatę po długim zimowym spacerze,
skrzypiący śnieg pod butami, oddech smoka, idealne warunki do morsowania, słońce i bezchmurne niebo, siłę by iść przed siebie❤️

I wreszcie każdą życiową lekcję i ludzi, którzy ogrzewają moje serce, nawet gdy termometr pokazuje minus ❤️

A Ty zastanawiałaś się nad tym, z czym obudziłabyś się jutro, za co podziękowałaś w dniu dzisiejszym ?

Stare Miasto w świątecznej odsłonie.Przed Wami Kinga, Dawid i dzielna Spacja !No i jak Wam się podoba ten klimat? Bo moj...
21/12/2025

Stare Miasto w świątecznej odsłonie.

Przed Wami Kinga, Dawid i dzielna Spacja !

No i jak Wam się podoba ten klimat? Bo moje serce podbił totalnie ❤️

Adres

Warszawa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Marta Kubok fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Marta Kubok fotografia:

Udostępnij

Kategoria