Przedszkole Wędrowniczki

Przedszkole Wędrowniczki Tu dzieci czują się jak w domu
Twoje dziecko w swoim żywiole. Stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości.

Przedszkole” Wędrowniczki” które
- umożliwia wszechstronny rozwój w bezpiecznych warunkach,
- daje szansę indywidualnego rozwoju dzieci,
- stara się nauczyć je nawiązywania kontaktów z rówieśnikami, akceptacji i życzliwości, kładąc jednocześnie nacisk na indywidualny rozwój każdego z nich,
- stwarza warunki do prezentowania uzdolnień i rozwijania umiejętności,
- uczy radości z odnoszonych sukce

sów, jak i radzenia sobie z porażkami,
- wspomaga umiejętność kreatywnego myślenia jedyną właściwą drogą - poprzez aktywne działanie, eksperymentowanie i tworzenie,
- wspiera rodziców dzieci we wspaniałym, ale momentami trudnym procesie, jakim jest wychowanie dziecka. Przedszkole WĘDROWNICZKI zapewni Państwa pociechom:
- przyjazną atmosferę i troskliwa opiekę,
- wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, pracującą z powołaniem i oddaniem
- naukę języka angielskiego,
- szeroki wachlarz zajęć (rytmika, taniec, zajęcia sportowe , gimnastyka korekcyjna, muzyka, warsztaty plastyczne i artystyczne, mini robótki- zajęcia techniczne, fotografia okiem przedszkolaka, zajęcia z logopedą, kuchcikowanie, rysowane bajeczki, solanki, warsztaty komputerowe, wzory i obrazki, słuchowisko, koło recytatorskie, klub małego czytelnika i wiele innych manualnych zajęć)
- współpracę z psychologiem,
- gry i zabawy na świeżym powietrzu,
- inne atrakcje takie jak: teatrzyki, koncerty, wystawy plastyczne i fotograficzne, spotkania z osobami medialnymi – artystami, aktorami, piosenkarzami, tancerzami oraz ludźmi wykonującymi różne zawody. WIZJA
PRZEDSZKOLE JEST MIEJSCEM DOBREJ ZABAWY, MĄDROŚCIĄ, SZCZĘŚCIEM, RADOŚCIĄ

Naszym największym dobrem jest dobro dziecka, przygotowujemy je do odnoszenia sukcesów i radzenia sobie z trudnościami. Pragniemy w każdym dziecku rozbudzać ciekawość świata i ludzi, spostrzegawczość i wrażliwość. Chcemy wychować dziecko z bogatą wyobraźnią twórczą , zdolne do spontanicznej ekspresji własnych uczuć i myśli, otwarte na pomysły i inspiracje płynące od innych osób oraz gotowe szukać nowych, lepszych i oryginalnych rozwiązań. MISJA
Przedszkole:
- przyzwyczaja do odpowiedzialności za własne bezpieczeństwo i bezpieczeństwo innych
- jest otwarte na potrzeby dzieci i rodziców
- stwarza przyjazną, domową atmosferę oraz zapewnia optymalne warunki do rozwijania osobowości dzieci, zaspokaja potrzeby dzieci, wspiera w rozwijaniu zdolności i zainteresowań
- stwarza atmosferę akceptacji, wzajemnego zaufania i bezpieczeństwa, w której dziecko bawi się, uczy, nabywa umiejętności rozwijając swoją osobowość i aktywność wobec siebie i innych ludzi i otaczającego je środowiska
- kształtuje i rozwija postawy twórcze swoich wychowanków, stosuje metody aktywne i techniki rozwijania zdolności twórczego myślenia
- wykorzystuje naturalną potrzebę działania dzieci stwarzając takie sytuacje, które wyzwolą u niego przeżycia i skłonią do kreatywnego ich wyrażania
- uczy tolerancji, akceptacji i poszanowania odmienności każdego człowieka
- umożliwia wyrównywanie szans edukacyjnych wszystkim dzieciom oraz uwzględnia potrzeby środowiska
- wychowuje dziecko aktywne, wrażliwe, samodzielne i radzące sobie z problemami
- otwarte jest na propozycje rodziców, ich udział w życiu przedszkola-partnerska współpraca z rodziną dziecka
- podąża za indywidualnym tempem rozwoju dziecka, respektuje jego potrzeby, wspiera w dążeniu do samodzielności i niezależności
- stwarza warunki do pracy na komputerze, wspomagając naukę czytania i pisania, rozwijając sprawność umysłową i manualną
- wyposaża dzieci w wiedzę i umiejętności niezbędne do powodzenia w nauce szkolnej
- oferuje pomoc psychologiczną i logopedyczną.

Spacerowo, łapiemy promienie słońca...Wędrownivzku wędrują🌈🤍🤭
11/05/2021

Spacerowo, łapiemy promienie słońca...Wędrownivzku wędrują🌈🤍🤭

Słoneczne szaleństwo dzieciaczków🤣❤
19/04/2021

Słoneczne szaleństwo dzieciaczków🤣❤

Ludzie są jak walizki. Chowają do środka wszystkie informacje, jakie słyszą od ważnych osób na swój temat. Dobre i złe. ...
18/04/2021

Ludzie są jak walizki. Chowają do środka wszystkie informacje, jakie słyszą od ważnych osób na swój temat. Dobre i złe. Noszą je potem ze sobą przez całe życie. Złe słowa ciążą, ciągną nas do tyłu i utrudniają chodzenie. Dobre słowa pomagają nam iść naprzód, czasem dodają skrzydeł.

Dla wszystkich kolegów i koleżanek Wesolych Swiat życzy Filipek 🐇🐰🐣
04/04/2021

Dla wszystkich kolegów i koleżanek Wesolych Swiat życzy Filipek 🐇🐰🐣

🐇🐰🐣
04/04/2021

🐇🐰🐣

Życzę wszystkim rodzicom moich obecnych i byłych przedszkolaków zdrowych rodzinnych, spokojnych Świat, przepełnionych mi...
02/04/2021

Życzę wszystkim rodzicom moich obecnych i byłych przedszkolaków zdrowych rodzinnych, spokojnych Świat, przepełnionych miłością i wspólnie spędzonym czasem.
Mimo wszystko niech te Swieta będą pełne optymizmu na lepsze jutro...uściski dla dzieciaków od wszystkich cioć 😍🥰❤💯🐣🐤🐥🐰🐇

Kochani rodzice czas leci nieubłagalnie, dzieci rosną a my rodzice cale zycie uczymy się byc perfekcyjnymi rodzicami.Pro...
27/03/2021

Kochani rodzice czas leci nieubłagalnie, dzieci rosną a my rodzice cale zycie uczymy się byc perfekcyjnymi rodzicami.
Problem polega na tym, ze kazdy rodzic popełnia błedy, nie jesteśmy też maszynami, robotami, mamy swoje słabsze dni i momenty. A teraz dla Mam...Mam ktore sa mamami 24h
Badżcie dla siebie dobre, wynagradzajcie sie to bedziecie szczęśliwsze a szczęśliwe mamy to szczęśliwe dzieci...tak tak...tak wiele od nas samych zależy...wiec odciążcie sie same czasami, zostawcie dzieci z tatusiami w końcu to też ich dzieci i sam na sam jak zostaną ze swoimi pociechami to nic się zlego nie stanie najwyżej po powrocie bedziecie słyszaly ze sa strasznie zmęczeni lub mieszkanie bedzie wygladalo jak by tornado przeleciało...ale co z tego skoro w tym czasie naladujecie akumulatory robiąc to co lubicie.Trzymam kciuki przed Świętami ...życzę troche odpoczynku a poniżej tekst...by jak najmniej było do poprawki a jak najwiecej Szczęśliwych spełnionych Mamuś.
Pamiętajcie o jednym
Jesteście najlepsze Mamy Supermenki i nigdy w to nie wątpcie.❤💪💯🙌

GDYBYM MOGŁA OD NOWA WYCHOWAĆ DZIECKO
..malowałabym palcem częściej, niż nim wskazywała.

Mniej bym poprawiała, WIĘCEJ PRZYTULAŁA.

Zamiast patrzeć na czas, dawałabym sobie czas, by patrzeć.

Mniej bym dbała o to, by wszystko wiedzieć, wiedziałabym raczej, jak lepiej dbać.

Częściej bym się z nim wspinała na drzewa i puszczała latawce.

Przestałabym bawić się w powagę, a poważniej bym się bawiła.

Przebiegałabym z nim więcej łąk i częściej przyglądałabym się gwiazdom.

Rzadziej bym szarpała, a CZĘŚCIEJ CAŁOWAŁA.

Rzadziej byłabym nieugięta, a częściej wspierała.

Najpierw budowałabym poczucie własnej wartości, potem dom.

Uczyłabym go mniej o miłości do siły, a WIĘCEJ O SILE MIŁOŚCI.

Diane Loomans

Niestety, widzimy się mam nadzieję w poniedziałek 12.04.2021...proszę uważać naSiebie, oraz swoje rodziny.Jutro tj.piate...
25/03/2021

Niestety, widzimy się mam nadzieję w poniedziałek 12.04.2021...proszę uważać na
Siebie, oraz swoje rodziny.
Jutro tj.piatek zapraszamy do placówki uściskać sie w maseczkach😷przed Świętami🐥🐤🐣

Na dzisiejszej konferencji minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował, że od poniedziałku nie będą działać żłobki i przedszkola. Powrót planowany jest po 9 kwietnia.

Więcej informacji 👉 https://www.gov.pl/web/koronawirus/od-27-marca-zmiany-w-zasadach-bezpieczenstwa

Dziś motoryka mała o kulkujemy ....wyklejamy jaja plasteliną...Święta tuż, tuż....🐣🐤🐥
25/03/2021

Dziś motoryka mała o kulkujemy ....wyklejamy jaja plasteliną...Święta tuż, tuż....🐣🐤🐥

Do Świąt Wielkanocnych co raz bliżej a my dziś malowaliśmy farbami zajączki oraz tworzyliśmy obrazy abstrakcyjne 😁😍
24/03/2021

Do Świąt Wielkanocnych co raz bliżej a my dziś malowaliśmy farbami zajączki oraz tworzyliśmy obrazy abstrakcyjne 😁😍

Balonowa gimnastyka, poranne szaleństwo...🤣
24/03/2021

Balonowa gimnastyka, poranne szaleństwo...🤣

Malujemy jajeczka oraz witamy wiosnę malujac z gipsu biedronki  motylki, waszki i pszczółki.
23/03/2021

Malujemy jajeczka oraz witamy wiosnę malujac z gipsu biedronki motylki, waszki i pszczółki.

Adres

Ulica Ernesta Malinowskiego 5
Warszawa
02-776

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 07:00 - 18:00
Wtorek 07:00 - 18:00
Środa 07:00 - 18:00
Czwartek 07:00 - 18:00
Piątek 07:00 - 18:00

Telefon

505451612

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Przedszkole Wędrowniczki umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Przedszkole Wędrowniczki:

Udostępnij