13/05/2026
Kochani Cosplayerzy! Wygląda na to że w tym roku nie zobaczycie nas ze studiem na Pyrkonie.
Od lat byliśmy dla was otwarci, robiliśmy wam wspaniałe zdjęcia, gadaliśmy, śmialiśmy się… ale tym razem organizatorzy nie podjęli z nami współpracy.
Czy to znaczy, że mnie tam nie będzie?
Zobaczymy. Może po prostu wpadniemy jako zwykli zwiedzający, bez presji, bez grafiku, bez kabli, dymu i softboxów.
Może wreszcie będę miał więcej czasu, żeby z wami po prostu pogadać zbić piątkę.
Aparat pewnie i tak wezmę — więc jeśli mnie spotkacie, to kto wie, może powstaną jakieś spontaniczne fotki😊📸
Do zobaczenia na szlaku między stoiskami!