Muzyczne Pocztówki Karoli

Muzyczne Pocztówki Karoli Na stronie znajdziecie moje wspomnienia, głównie z koncertów, które uchwyciłam w kadrze ;) ZAPRASZAM!

Stacja B. – P***y Reggae live – 11.04.2026 r. – PalladiumNa koniec nieco przekornie, bowiem zespół, którego fotogaleria ...
22/04/2026

Stacja B. – P***y Reggae live – 11.04.2026 r. – Palladium

Na koniec nieco przekornie, bowiem zespół, którego fotogaleria jest prezentowana rozpoczynał warszawską odsłonę tegorocznego P***y Reggae Live 😉. Ja jednak postanowiłam zostawić ich na FINAŁ żeby zrobić symboliczny krok w przyszłość, bowiem Stacja B. przyszłością polskiego punk rocka z pewnością jest! Ta formacja, przez wielu zwana „nadzieją punk rocka”, ma już pokaźne grono swoich fanów i coraz śmielej wkracza na muzyczne imprezy. Nowy krążek, którego premiera miała miejsce w marcu, to kolejny krok na drodze rozwoju kariery tej kapeli. Zapowiada się bardzo ciekawie, a co pokaże przyszłość okaże się. Z pewnością jednak warto śledzić poczynania chłopaków!

A ja zapraszam Was do przejrzenia ostatniej galerii z cyklu P***y Reggae Live 2026. To była świetna przygoda i czekam na kolejne edycje! A na podsumowanie polecam relację pisemną i reportaż video autorstwa Michał Bigoraj - popiszmy i porozmawiajmy o muzyce. Te materiały pozwolą jeszcze na moment przenieść się do Palladium, które w tym roku po raz pierwszy było gospodarzem warszawskiego przystanku P***y Reggae Live, i poczuć klimat tej punkrockowej imprezy! Polecam gorąco. Przekierowanie znajdziecie w komentarzu.

🎶🎵🎶 𝑫𝒐 𝒛𝒐𝒃𝒂𝒄𝒛𝒆𝒏𝒊𝒂 𝒏𝒂 𝒎𝒖𝒛𝒚𝒄𝒛𝒏𝒚𝒎 𝒔𝒛𝒍𝒂𝒌𝒖! 🎶🎵🎶

Turbo (oficjalny profil zespołu) – P***y Reggae live – 11.04.2026 r. - PalladiumJednym z bohaterów tegorocznej trasy P**...
22/04/2026

Turbo (oficjalny profil zespołu) – P***y Reggae live – 11.04.2026 r. - Palladium

Jednym z bohaterów tegorocznej trasy P***y Reggae Live jest legenda polskiego heavy metalu – zespół TURBO. Jak zaprezentowali się na warszawskiej odsłonie imprezy? O tym przeczytacie w relacji Michał Bigoraj - popiszmy i porozmawiajmy o muzyce dla portalu INFOMUSIC.PL (znajdziecie w niej kilkadziesiąt moich muzycznych pocztówek ze wszystkich koncertów objętych wydarzeniem), do której przekierowanie standardowo zamieszczam w komentarzu 😉. A jeśli chcecie zobaczyć fragmenty wszystkich koncertów i rozmowy z niektórymi muzykami biorącymi udział w tegorocznej edycji, polecam sprawdzić reportaż video, który Michał Bigoraj przygotował na swój kanał YouTube (link także w komentarzu 😊). A teraz, bez zbędnego przedłużania, zapraszam do przejrzenia kilku ujęć z tego koncertu!

Pull The Wire - P***y Reggae live - 11.04.2026 r. - PalladiumPółmetek publikacji fotorelacji z warszawskiej odsłony tego...
21/04/2026

Pull The Wire - P***y Reggae live - 11.04.2026 r. - Palladium

Półmetek publikacji fotorelacji z warszawskiej odsłony tegorocznej edycji P***y Reggae Live już za nami. Czas więc na druga część, a otwiera ją zespół Pull The Wire, który na wspominanej imprezie wystąpił jako ostatni zamykając kolejną, bardzo udaną część trasy. Niestety nie obeszło się bez problemów technicznych, bowiem nagłośnienie w trakcie tego koncertu płatało figle, a to wpłynęło na odbiór niektórych utworów. Szkoda, bo jestem pewna, że ich koncert to byłaby prawdziwa PETARDA, jak wszystkie poprzednie, w których miałam okazję brać udział. Jestem też przekonana, że kolejne, na które z pewnością jeszcze wielokrotnie się wybiorę, będą mocnym uderzeniem i nie mogę się ich doczekać! Poniżej oczywiście załączam kilka muzycznych pocztówek uchwyconych w trakcie występu najbardziej punkowych piratów na świecie 😉. Przypominam też o możliwości przeczytania pełnej relacji z imprezy, autorstwa Michał Bigoraj - popiszmy i porozmawiajmy o muzyce, dostępnej na portalu INFOMUSIC.PL, do której dołączone są moje zdjęcia. Przekierowanie do niej znajdziecie w komentarzu, podobnie jak link do reportażu video zawierającego fragmenty wszystkich koncertów i wywiady z niektórymi bohaterami wydarzenia (także z Marszalem z Pull The Wire!). Materiał ten także został przygotowany przez Michał Bigoraj i opublikowany na jego kanale YouTube. Mi zaś pozostaje gorąco polecić sprawdzenie go, bo świetnie ilustruje klimat trasy P***y Reggae Live!

Przed nami jeszcze dwie galerie dotyczące P***y Reggae Live, ale moich aktywności koncertowych będzie w tym roku znacznie więcej. Sama jestem ciekawa co przyniesie los i kogo będę miała okazję fotografować 😊. Zanim jednak to nastąpi zamkniemy ten rozdział by z czystą głową spojrzeć w przyszłość!

🎶🎵🎶 𝑫𝒐 𝒛𝒐𝒃𝒂𝒄𝒛𝒆𝒏𝒊𝒂 𝒏𝒂 𝒎𝒖𝒛𝒚𝒄𝒛𝒏𝒚𝒎 𝒔𝒛𝒍𝒂𝒌𝒖! 🎶🎵🎶

The Bill – P***y Reggae live – 11.04.2026 r. – PalladiumNa koniec dnia (a dla niektórych zapewne już na początek 😅) – rz...
20/04/2026

The Bill – P***y Reggae live – 11.04.2026 r. – Palladium

Na koniec dnia (a dla niektórych zapewne już na początek 😅) – rzutem na taśmę – kapela, która podobnie jak gospodarz całej imprezy, zaraża punkrockową energią kolejne pokolenia od 40 lat! Mowa oczywiście o zespole The Bill, który świętuje w tym roku piękny jubileusz. I chociaż nie wszyscy aktualni członkowie formacji byli na świecie, gdy zespół stawiał pierwsze kroki na naszym muzycznym podwórku, to tworzą oni świetnie zgrany skład, który z pewnością dostarczy nam jeszcze wielu wrażeń! Mimo że repertuar kapeli jest bogaty w hity chóralnie odśpiewywane przez zaangażowaną publiczność w trakcie koncertów, to Panowie ani myślą poprzestać na starych, sprawdzonych kawałkach i już szykują nowe propozycje! Co to będzie? Przekonamy się niebawem. Chłopakom życzę co najmniej 40 kolejnych lat sukcesów i siły by tworzyć następne przeboje, które zapiszą się w świadomości publiki. A ja już teraz zapraszam Was do przejrzenia moich muzycznych pocztówek z występu w ramach warszawskiej odsłony P***y Reggae live 2026! Natomiast jeśli chcecie zobaczyć fragment tego koncertu (oraz pozostałych, które miały wówczas miejsce w ramach wspominanej imprezy), a także rozmowę z liderem The Billa – Dariuszem „Kefirem” Śmietanką – to zachęcam do sprawdzenia reportażu przygotowanego przez Michał Bigoraj - popiszmy i porozmawiajmy o muzyce, do którego link zostawiam w komentarzu. Zamieszczam tam też przekierowanie do relacji z imprezy, którą we współpracy z Michałem przygotowaliśmy na potrzeby portalu INFOMUSIC.PL (autor tekstu: Michał Bigoraj, autor zdjęć: Muzyczne Pocztówki Karoli). A wy jak wspominacie tegoroczną, warszawską odsłonę P***y Reggae Live?

🎶🎵🎶 𝑫𝒐 𝒛𝒐𝒃𝒂𝒄𝒛𝒆𝒏𝒊𝒂 𝒏𝒂 𝒎𝒖𝒛𝒚𝒄𝒛𝒏𝒚𝒎 𝒔𝒛𝒍𝒂𝒌𝒖! 🎶🎵🎶

Wczoraj umyślnie nie dawałam wieczorem kolejnej galerii ze wspomnieniami z warszawskiej odsłony P***y Reggae live 2026, ...
20/04/2026

Wczoraj umyślnie nie dawałam wieczorem kolejnej galerii ze wspomnieniami z warszawskiej odsłony P***y Reggae live 2026, by stworzyć Wam przestrzeń do obejrzenia materiału przygotowanego przez Michał Bigoraj - popiszmy i porozmawiajmy o muzyce, który zawierał fragmenty wszystkich koncertów oraz rozmowy z niektórymi bohaterami tej cyklicznej trasy! Ów reportaż miał wczoraj swoją premierę na kanale YouTube Michał Bigoraj - porozmawiajmy (nie tylko) o muzyce, ale jeżeli nie udało się Wam go wówczas zobaczyć, to spokojnie możecie go odtworzyć popremierowo i gorąco to polecam! Przekierowanie oczywiście zostawiam w komentarzu 😉.

Do prezentacji kolejnych muzycznych pocztówek już niebawem wrócimy, ale zanim to nastąpi jeszcze słów kilka o innym projekcie autora przytaczanego reportażu, bowiem jego działalność zdecydowanie nie ogranicza się tylko do zabierania nas w muzyczne podróże poprzez przygotowywanie takich materiałów! Spektrum jego działań jest znacznie szersze, a jednym z obszarów, które w ostatnim czasie coraz silniej się przebijają, jest pisanie książek. Michała czeka teraz kolejna muzyczna wyprawa, ponieważ następna publikacja (której premiera zaplanowana jest jeszcze na ten rok!) wymaga odwiedzenia stolicy Anglii. Na tę ewentualność Michał założył zbiórkę w serwisie Patronite, dzięki której możecie wesprzeć jego działania związane z powstaniem wyjątkowej publikacji! Mogłabym napisać tu wiele o jej idei i założeniach, ale któż opowie o tym lepiej niż sam autor? 😉 Zamieszczam w komentarzu link do vloga poświęconego tej właśnie książce, a jest nią „Przewodnik fana Queen po Londynie i… Polsce” (tytuł roboczy, może ulec zmianie). To ostatni moment żeby dołożyć swoją cegiełkę jeszcze przed wspomnianą muzyczną podróżą, bowiem ma ona swój początek już w tym tygodniu (ale fundusze z pewnością przydadzą się także później, do opracowania części polskiej zatem później też śmiało można dołączyć do grona patronów🙂). Aczykolwiek nie jest to jedyny sposób na wzięcie udziału w powstaniu książki i bycie częścią tego wyjątkowego projektu! W gronie moich obserwujących z pewnością są fani zespołu Queen i to ich ogromna wiedza może przyczynić się do ułatwienia weryfikacji informacji zawartych w pierwszej wersji przewodnika (nowa publikacja będzie zupełnie inna, ale miejsca opisane wcześniej częściowo będą się pokrywały). Oczywiście nowa jakość wiąże się jednocześnie z dodaniem wielu pozycji, dlatego sugestie miejsc, które warto zamieścić również są mile widziane. Na tę ewentualność założony został specjalny adres e-mail, na który możecie przesyłać swoje wskazówki i/lub sugestie - 𝙥𝙧𝙯𝙚𝙬𝙤𝙙𝙣𝙞𝙠𝙛𝙖𝙣𝙖𝙦𝙪𝙚𝙚𝙣@𝙜𝙢𝙖𝙞𝙡.𝙘𝙤𝙢. Autorzy wykorzystanych informacji zostaną w książce wymienieni 😊.

Zespół Queen stanowi kolebkę największej życiowej pasji Michała. Jego wiedza i doświadczenie dają mi pewność, że będzie to wyjątkowa publikacją, którą z przyjemnością będę zabierała w każdą podróż do stolicy Anglii. Wiele kart nie zostało jeszcze odkrytych, ale zapewniam Was, że przed nami wiele ekscytujących niespodzianek. Z przyjemnością i dumą dołączyłam do grona patronów medialnych tej książki i postaram się udostępniać Wam najważniejsze informacje o postępach! To co, pomożecie? Gorąco do tego zachęcam!

(FOTO: Załączone zdjęcia pochodzą z poprzedniej podróży Michała do Londynu)

Jelonek - P***y Reggae live - 11.04.2026 r. - PalladiumKolejny rozdział fotograficznych wspomnień z warszawskiej odsłony...
19/04/2026

Jelonek - P***y Reggae live - 11.04.2026 r. - Palladium

Kolejny rozdział fotograficznych wspomnień z warszawskiej odsłony P***y Reggae Live 2026 dedykowany jest formacji JELONEK! Stojący na jej czele Michał Jelonek to Artysta, którego spotkałam już w przeszłości i za każdym razem byłam zachwycona! Co ciekawe, poprzednie występy z udziałem tego wyjątkowego muzyka dotyczyły zupełnie innych formacji. Solowy projekt Jelonka na żywo widziałam pierwszy raz, ale wiedziałam, że to będzie prawdziwa petarda i nie zawiodłam się! Tego nie da się opisać słowami – trzeba to zobaczyć! Oczywiście za sukcesem nie stoi sam Michał 😉. Towarzyszący mu na scenie Leszek Kowalik, Paweł Chojnacki, Krzysztof Osiak i Mateusz Lewandowski stanowili ważną część całego show. To chyba dobre słowo, bowiem efektownych i zaskakujących elementów było wiele. Więcej o tym i innych koncertach w ramach P***y Reggae Live 2026, które pierwszy raz zagościło w Palladium, przeczytacie w relacji autorstwa Michał Bigoraj opatrzonej moimi muzycznymi pocztówkami. Znajdziecie ją na portalu INFOMUSIC.PL, a ja dla ułatwienia zostawię Wam w komentarzu przekierowanie. Polecam też gorąco zajrzeć na dziennikarski profil Michał Bigoraj - popiszmy i porozmawiajmy o muzyce, bowiem niedawno utwór „BaRock” z pierwszego solowego albumu Jelonka był wzięty na warsztat przy okazji cyklu „Przełomowe utwory”. Zaś ja na zachętę zapraszam do przejrzenia galerii moich muzycznych pocztówek, które udało mi się przechwycić w trakcie tego niezwykłego koncertu! 🤩

P.S. Michał Jelonek zrobił mi kiedyś wspaniałą niespodziankę biorąc udział w projekcie polegającym na przygotowaniu „polecajki” mojej fotograficznej działalności przez osoby, które miałam okazję w przeszłości uchwycić na swoich muzycznych pocztówkach 😍. Film z zestawieniem tych nagrań ukazał się w moje urodziny na kanale YouTube Michał Bigoraj - porozmawiajmy (nie tylko) o muzyce. Polecam serdecznie sprawdzić, tym bardziej, ze już dziś o 20:00 na tym samym kanale premierę będzie miał REPORTAŻ z całej imprezy P***y Reggae live, którą wspominamy w tym poście! Obejmie on zarówno fragmenty wszystkich koncertów w ramach warszawskiej odsłony, jak i rozmowy z niektórymi bohaterami tego wydarzenia. Link do reportażu zostawiam w komentarzu.

A teraz zbieram sprzęt i maszeruję na zawody sportowe żeby nieco przewietrzyć głowę przed publikacją kolejnej galerii z P***y Reggae Live!

🎶🎵🎶 𝑫𝒐 𝒛𝒐𝒃𝒂𝒄𝒛𝒆𝒏𝒊𝒂 𝒏𝒂 (nie tylko) 𝒎𝒖𝒛𝒚𝒄𝒛𝒏𝒚𝒎 𝒔𝒛𝒍𝒂𝒌𝒖! 🎶🎵🎶

Farben Lehre - P***y Reggae live - 11.04.2026 r. - PalladiumZgodnie z zapowiedzią rozpoczynamy dziś przegląd galerii z t...
18/04/2026

Farben Lehre - P***y Reggae live - 11.04.2026 r. - Palladium

Zgodnie z zapowiedzią rozpoczynamy dziś przegląd galerii z tegorocznej warszawskiej edycji P***y Reggae live, która miała miejsce dokładnie tydzień temu. Na pierwszy ogień trafia gospodarz trasy, który od 40 lat nieustannie podsyca punkową energię na naszej rodzimej scenie. Zespół Farben Lehre, bo o nim mowa, ponad 20 lat temu (w 2004 roku) stworzył projekt, który zyskał ogromną popularność (czego dowodem był tłum fanów wypełniających warszawski klub Palladium), znany dziś pod szyldem P***y Reggae live. Od tamtego czasu wiele się zmieniło, ale młodzieńczy duch, który wówczas motywował muzyków do działania, mimo upływu dwóch dekad, nadal jest żywy i sprawia, że cykliczna trasa coraz bardziej się rozwija! W tym roku warszawska odsłona po raz pierwszy gościła w progach klubu Palladium. Jak było? Już niebawem przeczytacie w relacji autorstwa Michał Bigoraj - popiszmy i porozmawiajmy o muzyce przygotowanej na potrzeby INFOMUSIC.PL, do której dołączone zostaną moje muzyczne pocztówki! Tradycyjnie w komentarzu znajdziecie przekierowanie, gdy tekst zostanie opublikowany. 😉

A teraz, już bez zbędnego przedłużenia, zapraszam Was do przejrzenia pierwszej dawki wspomnień z minionej soboty! Na zdjęciach poza zespołem Farben Lehre możecie dostrzec chociażby muzyków z formacji The Bill, Pull The Wire czy Jelonek, bowiem występ gospodarza pozwolił na integrację znacznej części ekipy zebranej tego dnia w Palladium! Aż trudno uwierzyć niektórzy z nich od tylu lat są obecni na naszej punk rockowej scenie (swój jubileusz 40-lecia świętują także Panowie z The Billa, aczykolwiek akurat obecni podczas tego konkretnego występu Artur Artie Woźniak i Tomek Zawadzki są za młodzi by podejrzewać ich o taki staż 😄). A dla spragnionych więcej polecam zajrzeć na kanał YouTube Michał Bigoraj - porozmawiajmy (nie tylko) o muzyce, na którym już jutro o 20:00 pojawi się REPORTAŻ z tej imprezy, zawierający fragmenty wszystkich koncertów oraz rozmowy z niektórymi bohaterami P***y Reggae live! 🤩

Kolejna porcja muzycznych pocztówek już niebawem! A kto będzie bohaterem następnego posta? Myślę, że zdecydowanie można, a wręcz NALEŻY, nazwać go nietuzinkowym! Mieszanka wybuchowa w pozytywnym tego słowa znaczeniu! Kogo obstawiacie? 🤔

Lady Pank – 14.03.2026 r. – COS TorwarPoczątek polskich obchodów 45-lecia Lady Pank to koncert, na którym zdecydowanie n...
20/03/2026

Lady Pank – 14.03.2026 r. – COS Torwar

Początek polskich obchodów 45-lecia Lady Pank to koncert, na którym zdecydowanie nie mogło mnie zabraknąć! 🥳 Pierwsze jubileuszowe akcenty pojawiły się już wcześniej, bo ostatnia płyta była swoistym preludium tego świętowania, którego zwieńczenie zaplanowane jest na 05.03.2027 r. Na ten koncert z pewnością również się wybiorę, tym bardziej, że gospodarzem tego wydarzenia, podobnie jak wspominanego dziś, będzie Torwar i niezawodny warszawski klub Stodoła. Na szczęście zanim trasa dobiegnie końca, jeszcze wiele przystanków, wspomnień i wzruszeń przed nami! 🥹 Żałuję, że zdjęcia mogłam robić jedynie na dwóch pierwszych utworach, bowiem wiele ciekawych efektów pojawiło się w dalszej części występu i ukazanie rozmachu tego wydarzenia w pełni było niestety niemożliwe. Mimo wszystko kilka muzycznych pocztówek udało mi się przechwycić, a znaleźć je możecie w fotorelacji, którą wspólnie z Michał Bigoraj - popiszmy i porozmawiajmy o muzyce przygotowaliśmy na potrzeby portalu INFOMUSIC.PL (link tradycyjnie zostawię w komentarzu 😉).

Michał idealnie uchwycił także moje odczucia odnośnie koncertu, dlatego polecam serdecznie jego tekst! 🤩 Poniżej prezentuję kilka zdjęć, a we wspomnianym materiale znajdziecie ich więcej 😊. Tym co mnie cieszy najbardziej jest widok młodych osób w tłumie, takich jak przedstawiciele Fanklub Młode orły , którego reprezentacja stała w pierwszym rzędzie pokazując, że muzyka rockowa nadal ma mocną pozycję i kolejne pokolenia także potrafią ją docenić! Koncert Panków przyciągnął kilka pokoleń i pozwolił na ten jeden moment zapomnieć o dzielących nas różnicach by wspólnie się bawić. A jak było dokładnie? Sprawdźcie w relacji!

🎶🎵🎶 𝑫𝒐 𝒛𝒐𝒃𝒂𝒄𝒛𝒆𝒏𝒊𝒂 𝒏𝒂 𝒎𝒖𝒛𝒚𝒄𝒛𝒏𝒚𝒎 𝒔𝒛𝒍𝒂𝒌𝒖! 🎶🎵🎶

18.01.2026 r. – Artur Andrus – klub StodołaTematem przewodnim tego weekendu jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, kt...
24/01/2026

18.01.2026 r. – Artur Andrus – klub Stodoła

Tematem przewodnim tego weekendu jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, której finał już jutro. Przy okazji tego wydarzenia w wielu polskich miastach organizowane są koncerty Artystów wpierających inicjatywę Jurka Owsiaka. Do skorzystania z tej wyjątkowej okazji serdecznie zachęcam!
Natomiast dziś – w przeddzień tej corocznej imprezy – postanowiłam cofnąć się jeszcze na moment do wydarzeń, które miały miejsce w ubiegłą niedzielę w warszawskiej Stodole. Miałam wówczas okazję wziąć udział w pierwszym tegorocznym koncercie. A ponieważ rok 2025 kończyłam fotorelacją z występu znakomitej Grupa MoCarta, to na rozpoczęcie kolejnego muzycznego roku wybrałam Artystę im bliskiego i był to bardzo dobry pomysł! 🤩 Mowa oczywiście o Arturze Andrusie, który wraz z zespołem (Łukasz Borowiecki – kierownictwo muzyczne, kontrabas, akordeon; Wojciech Stec – fortepian, gitara; Łukasz Poprawski – saksofony, klarnet; Paweł Żejmo – perkusja) przygotował świetny recital kabaretowy. Postać Artura Andrusa była mi oczywiście znana dużo wcześniej, ale jego występ na żywo widziałam po raz pierwszy i muszę przyznać, że zdecydowanie przerósł moje oczekiwania! Genialne poczucie humoru i równowaga między częścią muzyczną a anegdotkami sprawiły, że fani Andrusa przybyli tłumnie i wypełnili salę. Publiczność żywiołowo reagowała, co było potwierdzeniem wysokiego poziomu występu. Nie zabrakło oczywiście sztandarowych hitów, ale nie mogę powiedzieć, że wszystkie piosenki z setlisty były mi znane. Jakie utwory zaprezentowali Panowie? O tym możecie przeczytać w poście Michał Bigoraj - popiszmy i porozmawiajmy o muzyce, który połączył relację z wydarzenia z analizą utworu z repertuaru Artura Andrusa w ramach cyklu „Przełomowe utwory”! Polecam serdecznie 😉. Link standardowo zostawię Wam w komentarzu.
Z kolei w tym tygodniu Michał tradycyjnie już dołączył do Lubartowskiego Sztabu WOŚP, aby dołożyć swoją cegiełkę. Poza klasycznym kwestowaniem uruchomił też e-skarbonkę, którą można zasilić bez wychodzenia z domu. Zachęcam 😊.
A ja już nie mogę się doczekać kolejnych muzycznych wyzwań, które przede mną! Skoro zaczęłam go tak wesołym występem, to uśmiech musi mi towarzyszyć przez cały rok! Poniżej pierwsze tegoroczne muzyczne pocztówki, ale jestem pewna, że będzie ich dużo więcej!

🎶🎵🎶 𝑫𝒐 𝒛𝒐𝒃𝒂𝒄𝒛𝒆𝒏𝒊𝒂 𝒏𝒂 𝒎𝒖𝒛𝒚𝒄𝒛𝒏𝒚𝒎 𝒔𝒛𝒍𝒂𝒌𝒖! 🎶🎵🎶

Adres

Warsaw

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Muzyczne Pocztówki Karoli umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij