Maciej i Małgosia

Maciej i Małgosia Naturalna fotografia rodzinna, ciążowa i noworodkowa. Widzimy się na sesji?

Gdyby ktoś mi powiedział...Naprawdę nie mogę się nadziwić, patrząc na te zdjęcia, na zeszłoroczne wspomnienia naszych ch...
06/06/2026

Gdyby ktoś mi powiedział...

Naprawdę nie mogę się nadziwić, patrząc na te zdjęcia, na zeszłoroczne wspomnienia naszych chwil. Nie potrafię przestać siebie o to pytać.

„Gdyby ktoś mi powiedział...” - ale co? - spytacie.

A no to, jak ciężki przed nami będzie rok. Ile spadnie na nas i dokąd będziemy biec bez tchu. O co przyjdzie nam walczyć, jak wyboista będzie ta droga. Gdyby ktoś mi powiedział, że wyruszymy za ocean, by stoczyć najgorszą, a zarazem najważniejszą bitwę w naszym życiu. Że wrócimy jeszcze silniejsi, ale wciąż w pełnej niepewności jutra. Wrócimy czekając, miareczkując leki i że nie będzie w tej opowieści spektakularnego "UDAŁO SIĘ", które spadnie na nas z dnia na dzień. Że wciąż będziemy musieli ciężko pracować na nasz HAPPY END...

Wiecie, co bym mu odpowiedział? ♡

Że jestem gotowy!!! ♡

I dalej kolekcjonowałbym wspomnienia. Te piękne, magiczne obrazki, wierząc, że mając nimi wypełnione po sam brzeg serce- DAM RADĘ! Jako Wasz fotoziutek codziennie patrzę na świat przez pryzmat uczuć. Zamykam w kardach ulotność, emocje, ułamki sekund, chwytam MIŁOŚĆ, beztroskę, szczęście bez miary.

Przez ten ostatni rok, pośród lęku i mroku potęgującego się od mnogości szpitalnych ścian, zrozumiałem coś najważniejszego. Moje rzemiosło to nie tylko praca. To polisa na wieczność dla naszych uczuć. Gdybym dzisiaj usłyszał od kogoś, że nie warto chodzić na sesje zdjęciowe, że to tylko strata czasu...

wyśmiałbym go prosto w twarz.

Ludzie tak często czekają na „lepszy moment”. Odkładają bliskość na później. A prawda jest masakrycznie brutalna- nie macie pojęcia, co przyniesie wam kolejny rok. Los potrafi zmienić wszystko w ułamku sekundy. Nie ma na co czekać, nie ma czego odkładać. Zbierajcie wspomnienia. Róbcie zdjęcia. Przytulajcie się mocniej już dziś. ♡

Bo kiedy świat zaczyna się chwiać, to właśnie te zatrzymane w kadrze chwile stają się kotwicą, która nie pozwala nam utonąć. ♡

Jedną z wielu kotwic, których potrzebujecie gdy morzem zawładnie sztorm. ♡

W ostatni weekend czerwca wpadnijcie na Garbusa w Warszawie, sfotografuję Was najpiękniej jak potrafię.

Z wdzięcznością i sercem na dłoni,
Wasz Maciek


Co robicie w ostatni weekend czerwca? ♡Bo wiecie co... ON POWRACA! I zatraca się w kwiatowych sesjach pod konarami dębu....
05/06/2026

Co robicie w ostatni weekend czerwca? ♡

Bo wiecie co... ON POWRACA! I zatraca się w kwiatowych sesjach pod konarami dębu... ♡

Do poniedziałku do końca dnia można rezerwować nasze wszystkie sesje w starym cenniku- KALENDARZ otwarty aż DO KOŃCA JESIENI!!! ♡

Widzimy się? ♡

Mam ogromny sentyment do tej sesji i przeglądając z niej materiał nie mogłem się nazachwycać. ♡Czemu? O tym opowiem Wam ...
04/06/2026

Mam ogromny sentyment do tej sesji i przeglądając z niej materiał nie mogłem się nazachwycać. ♡

Czemu? O tym opowiem Wam szczegółowo w kolejnym wpisie, ale wiecie- to taka sesja, na której moja Melcia pozowała z rodzinką i bawiła się równie wyśmienicie co dzieciaki. I jeszcze TAKIE ŚWIATEŁKO! Tu wszystko ZAGRAŁO. Pełne wzruszeń oczy rodziców, rozchichotanie, symfonia kolorów, kwiaty pozwalające poczuć się jak w bajce. ♡

I MIŁOŚĆ... tak piękna, bajkowa, zjawiskowa MIŁOŚĆ TEJ RODZINY! ♡

_____________________________
Dziś o 20:00 ruszają zapisy na całe lato/jesień 2026. Pomyślcie na jaką sesję wpadacie w tym roku, oferta już jest na stronie. A wieczorem pojawią się daty i możliwość bookowania! ♡

I WAŻNE! Obecna oferta będzie aktualna do poniedziałku do końca dnia. Od 9 czerwca- zmiana naszego cennika. Mieliśmy to zrobić w styczniu, ale z wiadomych przyczyn wszystko w tym roku jest z opóźnieniem.

Widzimy się? ♡

Hej  ! Dłuższą chwilę patrzę na te fotografie i nie wiem co Wam napisać. Jest w nich wszystko. One mówią same za siebie,...
03/06/2026

Hej !

Dłuższą chwilę patrzę na te fotografie i nie wiem co Wam napisać. Jest w nich wszystko. One mówią same za siebie, opowiadają piękną historię i nie potrzebują opisów.

A jednak tych garść słów jest tu niezbędna… żeby dać wybrzmieć zachwytowi jaki mam w sercu patrząc na te kwiatowe opowieści z Syrenką w tle. Kwiatowe sesje z nią są małym spełnieniem naszych marzeń. Pozwalają tworzyć kadry tak bajkowe, tak pełne kolorów, że z każdym ujęciem jest w nas coraz więcej ochów i achów. I ta radość. Czysta dziecięca radość, którą łapiemy spustem migawki.

Za nami maj zanurzony w tych spotkaniach, a przed nami jeden weekend tych sesji w Białymstoku. 13/14 czerwca meldujemy się na Podlasiu aby złapać w garść kadrów Was i Waszą MIŁOŚĆ.

Terminów na te spotkania mamy jeszcze mnóstwo, ale nie zwlekajcie proszę z rezerwacją na ostatnią chwilę. Przed nami wielkie organizacyjne przedsięwzięcie związane z zakupem i transportem kwiatów z giełdy w Warszawie. A później dojazd do Was z dwoma maluszkami na pokładzie (bo Małgosia to wiadomo- czeka na Was na miejscu).

Czekamy na Was!


A może zgarnijcie na sesję Mamę? ♡Zabierzcie ją na spacer do parku, który dodatkowo stanie się pamiątką Waszej relacji. ...
30/04/2026

A może zgarnijcie na sesję Mamę? ♡Zabierzcie ją na spacer do parku, który dodatkowo stanie się pamiątką Waszej relacji. ♡

Mamy jeszcze wolne terminy na BZOWE SESJE, dokładnie takie jak tu widzicie! ♡

PONIEDZIAŁEK 18:00
WTOREK 16:40 17:20 18:00
ŚRODA 16:00 17:20
CZWARTEK 16:40 18:00
PIĄTEK 16:00 18:00

Jeśli mogę Was prosić polubcie ten post, wiem, że wielu z Was czeka aż Maciej i Paula wrócą i ruszymy z pięknymi sesjami z Garbusem i w studio. Niestety ich pobyt się przedłuża, ale ja tu jestem i czekam na Was z pięknymi kadrami! Zróbcie sobie prezent na DZIEŃ MAMY i chodźcie na sesję! ♡

Widzimy się? ♡

I wtedy przyszedł maj. Podobno ma być piękniej? ♡Otworzyliśmy kalendarz na majowe sesje z bzach. Tylko kilka dni, ale w ...
27/04/2026

I wtedy przyszedł maj. Podobno ma być piękniej? ♡

Otworzyliśmy kalendarz na majowe sesje z bzach. Tylko kilka dni, ale w akompaniamencie cudownej pogody na spotkania z Wam i bzami. Lilaki jeszcze nie rozkwitły, ale przewidujemy że ten pierwszy majowy tydzień to będzie czas ich EKSPLOZJI- idealny na niespieszne randki z Wami i rozchichotane wygłupy dzieciaków. ♡

Dobrze, że na posterunku macie Małgosię. Wiecie- to wszystko brzmi aż nierealnie, ale 22', pięknie bzy, słoneczko i genialny fotoziutek pod ręką. ♡

Rezerwujcie śmiało! Do zobaczenia! ♡

Korzystając z magicznej pogody, którą serwuje nam wiosna zgarniam Was na spotkania z SAKURĄ! ♡Mamy jeszcze wolne terminy...
21/04/2026

Korzystając z magicznej pogody, którą serwuje nam wiosna zgarniam Was na spotkania z SAKURĄ! ♡

Mamy jeszcze wolne terminy na te różowe, skąpane w słoneczku sesje! ♡ Ostatnie sesje przy niej planuję w sobotę, bo w niedzielę znów załamanie pogody i zaledwie 8' na liczniku. :(

To co, widzimy się? ♡

Adres

Warsaw

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 09:00 - 11:00
16:00 - 19:00
Wtorek 09:00 - 11:00
16:00 - 19:00
Środa 09:00 - 11:00
16:00 - 19:00
Czwartek 09:00 - 11:00
16:00 - 19:00
Piątek 09:00 - 11:00
16:00 - 19:00
Sobota 09:00 - 13:30
15:30 - 20:00
Niedziela 09:00 - 13:30
15:30 - 20:00

Telefon

+48784094984

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Maciej i Małgosia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Maciej i Małgosia:

Udostępnij