22/05/2026
Jak to jest po Twojemu?
Pisząc tego posta narodził się we mnie pomysł, ba, okazja byś też mogła pobyć ze sobą w ciszy w towarzystwie innych babeczek, które chcą opowiedzieć światu co myślą. Ja daję Ci pretekst-pytanie, które Ty traktujesz jako uchylone drzwi do stworzenia contentu bliskiemu Tobie.
Nie będziemy produkować postów pod algorytm.
To mikroproces, w którym pomogę Ci wydobyć to, co od dawna siedzi w Tobie i chce zostać nazwane.
Bazując na pytaniach, rozmowie i stworzysz 2–3 posty, które będą brzmiały jak Ty.
Będę wywoływać do tablicy Twoje doświadczenie, obserwacje, sposób myślenia i emocje, bo wierzę, że większość kobiet nie ma problemu z brakiem wiedzy.
Problemem jest to, że zbyt długo próbowały mówić cudzym językiem.
Tutaj nie chodzi o perfekcję.
Chodzi o prawdę, która buduje relację.
Wyjdziesz z gotowymi treściami, ale jeszcze ważniejsze jest to, że wyjdziesz bliżej swojego głosu. To bedzie experience✨
Spotkanie odbywa się online, 2 czerwca o 10:00. Zarezerwuj sobie 1,5 godziny w kalendarzu :)
Zapisy w bio!
Lub napisz do mnie☺️
Z czułością,
Domi ✨