30/03/2026
No to oficjalnie! Zapraszamy serdecznie na warsztaty z fotografii analogowej i wywoływania filmów czarno-białych. Spotykamy się 25 i 26 kwietnia w Warszawie w kameralnych, 6 osobowych grupach.
Podczas warsztatów przekażemy Wam nieco wiedzy teoretyczniej i ogrom praktyki. Zaczniemy od
fotografowania na Filmach Ilford HP5 w studio z modelem i oświetleniem stałym, przejdziemy przez modyfikatory i świadome ustawianie światła, aby później własny film samodzielnie wywołać.
Widzimy się w moim studio w Warszawie na Kole. Koszt to 350zł.
Zapisy: [email protected] lub DM.
Ilość miejsc ograniczona więc nie zwlekajcie 😊
Do zobaczenia!