12/01/2022
Witajcie w nowym 2022 roku! 🎉
Wracam do Was z nową energią 😊.
Pod koniec roku, gdy dopada mnie zmęczenie, wyczerpanie, nieraz zwątpienie... pojawia się w moim studio taki cudowny maleńki człowiek i daje mi to czego tak bardzo potrzebuję na tym zakręcie mojej drogi zawodowej... 😍
Praca nad tą sesją przywraca mi siłę, nadzieję, znów czuję, że nie chcę, nie potrafię już robić nic innego, jak tylko mieć swój maleńki udział w tych jedynych w swoim rodzaju, wyjątkowych chwilach Waszej intymności. 😘
Julia, Paweł dziękuję Wam za zaufanie, za to, że w tak piękny sposób okazaliście swoje uczucia i pokazaliście swoje szczęście przed moim obiektywem ❤️