Muzeum Wspomnień I Fotograf i Kamerzysta

Muzeum Wspomnień I Fotograf i Kamerzysta Dane kontaktowe, mapa i wskazówki, formularz kontaktowy, godziny otwarcia, usługi, oceny, zdjęcia, filmy i ogłoszenia od Muzeum Wspomnień I Fotograf i Kamerzysta, Chynów.

26/05/2026

A z tymi słodziakami niedługo spotykam się w najważniejszym dniu w ich życiu
19/05/2026

A z tymi słodziakami niedługo spotykam się w najważniejszym dniu w ich życiu

16/04/2026

11/04/2026
10/04/2026

Moje zasady jako fotografa ślubnego :)

Jest jedna rzecz, o którą panny młode stresują się najbardziej…a praktycznie nigdy nie mówią tego wprost.że ‘wyjdą źle n...
10/04/2026

Jest jedna rzecz, o którą panny młode stresują się najbardziej…
a praktycznie nigdy nie mówią tego wprost.
że ‘wyjdą źle na zdjęciach’.
nie że sala, jedzenie...
tylko to.
Czy nie będą wyglądać dziwnie? Uśmiech będzie sztuczny?
Czy ktoś je źle złapie w ruchu?

i teraz najlepsze.
to nie ma nic wspólnego z tym, jak wyglądasz.
Tylko.. czy ktoś za aparatem potrafi sprawić, że zapomnisz, że on tam w ogóle jest.
bo kiedy czujesz się obserwowana - spinasz się.
kiedy ktoś każe Ci się ustawić - zaczynasz „grać”.
i wtedy właśnie powstają te wszystkie dziwne, nienaturalne zdjęcia, których nikt nie chce.

A najlepsze kadry? To moment, kiedy:
-śmiejesz się, bo ktoś powiedział coś głupiego
-poprawiasz włosy, bo wiatr rozwiał wszystko
-patrzysz na niego i zapominasz, że ktokolwiek patrzy
i nagle… to jesteś Ty.

Dlatego ja nie zaczynam od „stań tu, popatrz tu”.
najpierw robię tak, żebyś przestała się przejmować tym, jak wyglądasz.
bo wtedy wszystko zaczyna działać samo. :)

jeśli boisz się, że „nie wyjdziesz dobrze na zdjęciach”
to spokojnie - prawie każda panna młoda tak ma.
różnica jest tylko taka, co z tym ktoś zrobi po drugiej stronie aparatu.

Co tu się właściwie dzieje? ;)
27/03/2026

Co tu się właściwie dzieje? ;)

Spadająca obrączka!Przyznam szczerze, że to mi się wcześniej nie przydarzyło ;) Ola była przerażona, że to zły znak, ja ...
26/03/2026

Spadająca obrączka!
Przyznam szczerze, że to mi się wcześniej nie przydarzyło ;)
Ola była przerażona, że to zły znak, ja jednak myślę, że to znak niezłego szczęścia, które mam nadzieję, towarzyszy im stale.

Krótka sesja po północy? Czemu nie! :)
22/07/2025

Krótka sesja po północy? Czemu nie! :)

Adres


Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Muzeum Wspomnień I Fotograf i Kamerzysta umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij