Natalia Szablikowska Fotografia

Natalia Szablikowska Fotografia Wykonuję naturalne sesje rodzinne oraz reportaże ze ślubów i chrztów💛
Poznań/Dopiewo/Konin

O Walentynkach 💚Moja dwulatka zasnęła niedawno, wcześniej ogarnianie kompotu z gruszek na kaszel starszaka, sobotnie zak...
14/02/2026

O Walentynkach 💚

Moja dwulatka zasnęła niedawno, wcześniej ogarnianie kompotu z gruszek na kaszel starszaka, sobotnie zakupy, gotowanie, sprzątanie które nie ma końca. I taki to post za pięć dwunasta!

I tak sobie myślę, że życie najlepiej weryfikuje naszą miłość, nasze deklaracje, wybory. Na dobre i na złe, w zdrowiu i chorobie, pośród kłótni i nieporozumień, pośród wzruszeń i poczucia jak dobrze, że jesteś, jak dobrze, że jesteście.

Miłość❤️

Będę to powtarzała do znudzenia, to dla mnie zaszczyt i przywilej, móc fotografować ludzi którzy się kochają, którzy patrzą na siebie z miłością. A jak jednocześnie możesz patrzeć na piękne owoce tej miłości biegające wokół nich (i w brzuszku też😉) to już w ogóle, coś pięknego❤️

W świecie, który pędzi na oślep, oferując nam wszystko kosztem naszej uwagi i cennego czasu, jak wspaniałym miejscem jest kochający dom, kochający się rodzice, miłość, która czasem z czegoś musi zrezygnować, zyskując coś nadto.
Bo ona mnoży się wtedy, kiedy się ją dzieli...

W dniu Babci i Dziadka zapraszam Was na wypełnioną po brzegi galerię zdjęć babć i dziadków, których miałam zaszczyt foto...
21/01/2026

W dniu Babci i Dziadka zapraszam Was na wypełnioną po brzegi galerię zdjęć babć i dziadków, których miałam zaszczyt fotografować na przestrzeni ostatnich lat - jest nawet pradziadek i prababcie! ☺️
Oczywiście to tylko jakaś część, głównie z sesji rodzinnych i chrztów.

Jeśli masz chociaż jedną babcię czy dziadka - zazdroszczę, a jak więcej, to jeszcze bardziej zazdroszczę 😀 Uściskajcie ich koniecznie!

Mi pozostaje modlitwa za moich 🤍

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzę ogromu radości z tych małych szkrabów, więcej wspólnego czasu i zabaw niż prezentów i ogromu ogromu zdrowia! 💛

Dajcie znać czy i jak świętujecie, czy jeszcze macie z kim 🥹
U nas przygotowania do przedszkolnych występów trwają.

W wielu domach po choince już ani śladu, w niektórych zgodnie z polską tradycją wszystkie świąteczne ozdoby są aż do 2️⃣...
16/01/2026

W wielu domach po choince już ani śladu, w niektórych zgodnie z polską tradycją wszystkie świąteczne ozdoby są aż do 2️⃣lutego. W Kościele słychać kolędy, sklepy jak zawsze 10 kroków do przodu i wypełniają się tulipanami i cebulkowymi wiosennymi kwiatami. Ot, taki życiowo-sklepowy miszmasz naszych czasów 🎄🐣
My z naszą biedną choinką żegnamy się dzisiaj - przy dwójce maluchów można by odkurzać pod nią bez końca 😎

Powyżej kilka kadrów z mikołajkowej sesji świątecznej.
Niezwykle miło mi spotykać się z Wami na sesjach kolejny już raz, a jeszcze bardziej fotografować maluchy, które wcześniej fotografowałam w brzuszkach na sesjach ciążowych 🥹👶🏻

Miejcie dobry, rodzinny weekend ☀️

A jak tam Wasze choinki?😎

Choć już prawie połowa stycznia, to chciałam napisać Wam kilka słów o 2025. Po pierwsze:🌸Dziękuję - za wszystkie nasze f...
12/01/2026

Choć już prawie połowa stycznia, to chciałam napisać Wam kilka słów o 2025.

Po pierwsze:
🌸Dziękuję - za wszystkie nasze fotograficzne spotkania. Czy to po raz pierwszy, drugi, trzeci, czy nawet 4️⃣
Co ciekawe rozpoczęłam rok z tą samą rodzinką, z którą go zakończyłam (pozdrowienia 😉

Po drugie:
🌸Dziękuję - wszystkim, którzy mnie tutaj wirtualnie wspierali - zostawiając polubienia, wiadomości, komentarze czy udostępniali moje treści - dziękuję też za polecenia w realu! Te internetowe działania to takie niby nic, ale ma duże znaczenie i pozwala trafiać do rodzin, z którymi łapiemy wspólny język. Szczególnie dziękuję za wsparcie osobom, z którymi pewnie nigdy przez odległość nie spotkamy się na sesji, a wspierają mnie i zostawią dobre słowo🥹

Obserwuję iż coraz trudniej być małym twórcą w dzisiejszych social mediach, w dobie scrollowania, pędzących rolek, nieustających powiadomień trudno nam z uwagą się zatrzymać - docenić, napisać czy kliknąć to małe serduszko - sama staram się inspirujące dla mnie treści i osoby tutaj wspierać, bardziej lub mniej. I do tego Was zachęcam🫶🏼

I na cały ten rok szczerze Wam życzę, byście jak najwięcej czasu spędzali z ludźmi których kochacie, a jak najmniej na rzeczy w internecie, które Was nie karmią, nie napełniają.

Mam nadzieję, że znajdziecie tu dla siebie trochę piękna i dobra❤️

Jeśli zechcecie mi kibicować w tej drodze, będzie mi bardzo miło 😉

Spóźnione, ale z głębi serca życzenia:Nadziei.Miłości.Wiary.W to, że:"Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jedno...
28/12/2025

Spóźnione, ale z głębi serca życzenia:

Nadziei.
Miłości.
Wiary.

W to, że:

"Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne."
🕊

Trzymajcie się, mimo wszelkich trudności❤️

Ps. Na zdjęciach kilka kadrów z 25.12, termometr z moją temperaturą z fatalnego 23.12 i całkiem fajny mój portret autorstwa synka 🧡Na przedostatnim zdjęciu lody z gorącymi malinami, zimowy rarytas!

✨ Mini Sesje Świąteczne w Szklarni – już 6.12! ✨Jeśli jeszcze nie macie planów na grudniowe sobotnie Mikołajki🎅🏻 zaprasz...
17/11/2025

✨ Mini Sesje Świąteczne w Szklarni – już 6.12! ✨

Jeśli jeszcze nie macie planów na grudniowe sobotnie Mikołajki🎅🏻 zapraszam Was na wyjątkowe mini sesje w szklarni pełnej światełek, zieleni i...Waszych śmiechów i bliskości☺️

To idealna okazja, aby stworzyć piękne i naturalne zdjęcia na kartki świąteczne lub rodzinne pamiątki do albumu czy ramek na ścianie🎄📸
Nasze telefony pękają od ilości zdjęć, a na ilu z nich jesteśmy wszyscy razem? No właśnie😉

📅 Kiedy? 6 grudnia – Mikołajki🎅🏻
📍 Gdzie? Urocza szklarnia w Puszczykowie
⏳ Ilość miejsc mocno ograniczona, podeślę Ci wolne godziny
🕓 Czas trwania? 30 minut

Napisz do mnie, jeśli chcesz poznać wolne godziny, zarezerwować termin czy poznać szczegółową ofertę♥️

Z serca dziękuję za udostępnienie posta dalej, jeśli nie Wy może akurat jakaś rodzinka skorzysta 🥰

Pierwsze eksperymenty, przełożenie mojej wizji na namacalny efekt końcowy🩷🌸Fotografia🌸Rodzina🌸Sztuka🌸PięknoChoć chyba do...
13/11/2025

Pierwsze eksperymenty, przełożenie mojej wizji na namacalny efekt końcowy🩷
🌸Fotografia
🌸Rodzina
🌸Sztuka
🌸Piękno
Choć chyba do końca życia będę się uczyć tworzyć rękodzieło dla samego tworzenia, a nie dla nieskazitelnego efektu końcowego.

Póki co przed Wami glina samoutwardzalna, ale może w przyszłości szamotowa, wypalona i poszkliwiona... czas pokaże🩷

Ostatnio pewna dziewczyna wystawiła mi opinię na Vinted po zakupie sukienki i napisała: "Polecam bardzo, to nie tylko ubranie, tu kawałek serduszka włożony do przesyłki."
I pomyślałam sobie, czyż nie o to chodzi w życiu, by miłość była tym, co wkładamy we wszystkie przestrzenie naszego życia...

To nie jest proste, czasem sukcesem jest po prostu przetrwać ciężki dzień, ciężki tydzień, czas.
Ale każdy dzień to nowa szansa.
Byle tylko jej nie zagłuszyć powiadomieniami, nieustannym gonieniem i spieszeniem się 💕

Przywilej.Łaska.Odpowiedzialność.Wzruszenie.Drżące serce i kąciki oczu.Świadomość, że to mogą być ostatnie takie ich zdj...
09/11/2025

Przywilej.
Łaska.
Odpowiedzialność.
Wzruszenie.
Drżące serce i kąciki oczu.
Świadomość, że to mogą być ostatnie takie ich zdjęcia.
🤍
3 miesiące temu ślubowali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską...oraz że się nie opuszczą aż do śmierci.

5 dni temu przyszło to ostatnie.

Wszyscy wzruszeni na ślubie dobrze wiedzieliśmy, że może nadejść, a jednocześnie radowaliśmy się ich szczęściem, ich spełnionym marzeniem o tym dniu.

Ale przyszedł i Ten dzień, wierzę że nie tylko ja - dzień narodzin dla nieba.

Choć znów wzruszeni, w jakiejś mierze radujący się, że osiągnął To, czym żył, czego pragnął, jednak tak strasznie szybko...

Kolejnego dnia zamówiłam wydruki do ramy.

I kiedy zobaczyłam jak jej dłoń głaszcze i przytula to zdjęcie na pogrzebie, które wczesniej stało przy urnie...
Nie umiem tego ubrać w słowa.

To było tak mocne doświadczenie🤍

Nigdy moje fotografia nie odegrała takiej roli jak tu, a przynajmniej pierwszy raz to ujrzałam na własne oczy.

Zostanie to i zostaną oni w moim sercu na zawsze.

Bo przecież na końcu i tak wszyscy się Tam spotkamy, w końcu powiedziałeś swojej mamie "spoko, poczekam Tam na Was."

🤍🤍🤍

"Razem, radości są większe..."🧡Wspaniale jest mi fotografować Wasze radości🧡A gdy zaświeci tak pięknie w październiku to...
29/10/2025

"Razem, radości są większe..."
🧡
Wspaniale jest mi fotografować Wasze radości🧡
A gdy zaświeci tak pięknie w październiku to ah, jeszcze większa radość 😀
Choć nie widać tutaj twarzy moich bohaterów - to jedna z sesji bez zgody na publikację wizerunku, do której zresztą macie święte prawo idąc na jakąkolwiek sesję.
Choć wiadomo, ubolewam troszkę tym bardziej gdy tych sesji jest u mnie sporo - pokornie przyjmuję i cieszę się, że mogę podzielić się i takimi kadrami, a nade wszystko tym, że zapraszacie mnie do utrwalania w kadrze Waszych relacji, Waszych RADOŚCI ☺️

Które przede wszystkim są dla Was.
Czy będą choć ciut dla innych, to już tylko Wasza decyzja😉
Czasem ta zgoda jest częściowa i dotyczy tylko wizerunku dorosłych, czasem dotyczy wszystkich.
Każdą szanuję.

Na ostatnim zdjęciu grawer z tekstem wybranym przez klientów, wspaniale pasuje do tej sesji!
A wiecie co było niesamowite? Że podczas niej i ja czekałam na moją córeczkę, nasze terminy porodu różniły się o jakieś 2 tygodnie, finalnie nasze dzieci urodziły się w odstępie kilku dni 🥰
Takie historie mocno zapadają mi w pamięć.
I cieszę się, że mogę być malutką częścią Waszych historii.

Witajcie!Podobno dobrze jest się tutaj pokazać raz na jakiś czas (swoją drogą, nie wszyscy widzieli moje szelki😁) i przy...
29/09/2025

Witajcie!
Podobno dobrze jest się tutaj pokazać raz na jakiś czas (swoją drogą, nie wszyscy widzieli moje szelki😁) i przypomnieć trochę o sobie, przywitać osoby, które niedawno tu dołączyły 😉
W telegraficznym skrócie - Natalia, żona i mama dwójki, fotografka z artystyczną duszą.

Uwielbiam kwiaty, zachody słońca, włoskie jedzonko (poza owocami morza 😜).

Lubię na zwyczajne rzeczy patrzeć nadzwyczajnie.

Rodzina, to mój ulubiony temat fotograficznie - wykonuję sesje rodzinne, uwieczniam śluby,chrzty - jak i prywatnie, bo przed byciem fotografką jestem przede wszystkim mamą na pełen etat i sercem naszego domu. Bo tutaj się wszystko zaczyna, tu nabieramy sił, wzrastamy ❤️

Ściskam i chętnie poczytam czy coś nas łączy, albo jak długo tu jesteś, bo w obecnych czasach turbo szybkich rolek, zatrzymanie się i napisanie czegokolwiek to nie lada wyzwanie 😉



Zajrzyjmy razem do albumu Patrycji i Maksa ❤️W sumie to do trzech albumów - jeden dla młodej pary, dwa dla ich rodziców*...
05/08/2025

Zajrzyjmy razem do albumu Patrycji i Maksa ❤️
W sumie to do trzech albumów - jeden dla młodej pary, dwa dla ich rodziców*.

Album zaczyna się sesją narzeczeńską, następnie przysięga w Kościele i przyjęcie rodzinne.

Kiedy spotykamy się nie tylko w dniu ślubu, ale i na sesji poślubnej czy/oraz narzeczeńskiej, składam te wszystkie spotkania w jedną albumową opowieść o Was 🤍

I tak, przypominam, że nie musimy się spotkać na wspólnej sesji żebym zaprojektowała album z Waszych zdjęć😉

A teraz pytanie do Was - jeśli jesteście już po ślubie, macie album ślubny? 😉
A jeśli przed, to co sądzicie o sesji narzeczeńskiej, fajna opcja czy zbędna? W komentarzu napiszę coś o naszym albumie ślubnym🤭

*W takim zestawie 3 takich samych albumów wychodzą one bardzo korzystnie cenowo😉

Adres

Tuliszków

Telefon

+48725670854

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Natalia Szablikowska Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Natalia Szablikowska Fotografia:

Udostępnij