14/02/2026
O Walentynkach 💚
Moja dwulatka zasnęła niedawno, wcześniej ogarnianie kompotu z gruszek na kaszel starszaka, sobotnie zakupy, gotowanie, sprzątanie które nie ma końca. I taki to post za pięć dwunasta!
I tak sobie myślę, że życie najlepiej weryfikuje naszą miłość, nasze deklaracje, wybory. Na dobre i na złe, w zdrowiu i chorobie, pośród kłótni i nieporozumień, pośród wzruszeń i poczucia jak dobrze, że jesteś, jak dobrze, że jesteście.
Miłość❤️
Będę to powtarzała do znudzenia, to dla mnie zaszczyt i przywilej, móc fotografować ludzi którzy się kochają, którzy patrzą na siebie z miłością. A jak jednocześnie możesz patrzeć na piękne owoce tej miłości biegające wokół nich (i w brzuszku też😉) to już w ogóle, coś pięknego❤️
W świecie, który pędzi na oślep, oferując nam wszystko kosztem naszej uwagi i cennego czasu, jak wspaniałym miejscem jest kochający dom, kochający się rodzice, miłość, która czasem z czegoś musi zrezygnować, zyskując coś nadto.
Bo ona mnoży się wtedy, kiedy się ją dzieli...