22/03/2026
Fotorelacja ze strzelnicy "STREFA" w M.
Niespełna tydzień odbyło się strzelanie rekreacyjno-szkoleniowe przeprowadzone przez Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie "Bractwo Stali"
Członkowie PTTK "wagant" mieli okazję poćwiczyć celność i cierpliwość.
Choć pogoda nie rozpieszczała nie przeszkadzało to zarówno w pełnym skupieniu i jak zabawie.