14/10/2019
Kochani,
dostaję mnóstwo zapytań o sesje świąteczne - niestety w tym roku ich nie organizuję, a to dlatego że jestem w 7 miesiącu ciąży i przebywam już na zwolnieniu lekarskim :) Mam nadzieję, że uda Wam się znaleźć terminy u innych cudownych Fotografek, bo w Toruniu jest ich naprawdę sporo :) Przyszły rok prawdopodobnie w całości poświęcę synkowi, ale oczywiście dam znać jak tylko powrócę do robienia dla Was sesji zdjęciowych :)
Pozdrawiam serdecznie