26/03/2020
Cześć Wszystkim.
Mam nadzieję, że jesteście w swoich domach.
Dawno mnie tu nie było, bo jak zwykle nie było czasu na hobby. Z racji wolnego czasu i siedzenia w domu mam dla Was kilka zdjęć z koncertu Zimna Materia - Wediash/Dj Łamaj.
Trzymajcie się i na bank do zobaczenia niedługo.