28/05/2026
Z ogromną przyjemnością i satysfakcją wrzucam Wam dziś pierwsze ślubne zdjęcia tego sezonu 💜😍
Monika i Dawid zaprosili mnie na Podkarpacie do ale i w okolice Rzeszowa.
Dla lubiących obszerniejsze relacje zapraszam na bloga ;)
Reportaż blisko ludzi to coś co za każdym razem mnie zachwyca swoją wyjątkowością.
Ogromne dziękuję dla Moniki i Dawida którzy obdarzyli mnie zaufaniem, i z pełną swobodą pozwolili sfotografować swój wyjątkowy dzień 📸
Jak wyszło ? Oceńcie sami 💜