06/02/2026
„Zima jest piękna do pewnego stopnia... Celsjusza” - myślę, że to idealna myśl w związku z tym co ostatnio dzieje się za oknem. ❄️☃️
Cześć, nazywam się Marta i amatorsko próbuję swoich sił w fotografii, zapraszam na sesję;)
Szczytno
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Fotografia Marta Czaplicka umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.