Wiola Kępska Fotografia

Wiola Kępska Fotografia zatrzymaj ten moment, Twój moment, dziś się nie powtórzy
sesje rodzinne| kobiece | dziecięce| okolicznościowe I Twoje wymarzone !

Szczecinek • Bobolice • Jastrowie
To jest Twój czas ! Popatrz na siebie czule, pomogę Ci, Ty tylko się zapisz
Ściskam 🫶 od zawsze pasjonuje się fotografią
wykonam sesje z przyjemnością
Szczecinek/ Okonek/ Jastrowie

Komunie, a właściwie spotkania z dziećmi i ich rodzinami. Niby za każdym razem podobne, a jednak dla mnie każde jest zup...
03/06/2026

Komunie, a właściwie spotkania z dziećmi i ich rodzinami. Niby za każdym razem podobne, a jednak dla mnie każde jest zupełnie inne.
Każda rodzina to osobna historia, osobne emocje i energia. Obserwuję dzieci, ich relacje z bliskimi i za każdym razem odkrywam coś wyjątkowego. Bo choć są w podobnym wieku, każde z nich jest inne.

✨ Ksawery – chłopiec z ogromnymi pokładami energii, a jednocześnie otwarty na moje pomysły podczas zdjęć indywidualnych. Wiedziałam, że nie muszę się spieszyć. Nie rwał się do ucieczki do pozostałych dzieci. Powiedziałam mu, jaki mamy plan, a on tylko się uśmiechnął i odpowiedział: „Dobrze”. Poszło nam naprawdę sprawnie.

✨ Ola – przy niej przepadłam w tym pięknym uśmiechu i piegach. Wesoła, swobodna i bardzo otwarta na współpracę. Zdjęcia indywidualne zrobiłyśmy w ekspresowym tempie, a praca z nią była czystą przyjemnością. Spod kościoła wyjechała jako ostatnia, ale za to z ogromną ilością fotograficznych pamiątek.

✨ Kaja – na pierwszy rzut oka bardzo spokojna dziewczynka. Dopiero kiedy zobaczyłam ją podczas zabaw z innymi dziećmi, odkryłam, ile ma w sobie energii i jak dobrze czuje się w ich towarzystwie. Oczywiście udało mi się uchwycić kilka takich naturalnych momentów.

✨ Michał – moje ostatnie tegoroczne komunijne spotkanie. Prawdziwy wulkan energii. Ewidentnie nie mógł się doczekać, aż pobiegnie bawić się z innymi dziećmi. Zdjęcia z najbliższymi zrobiliśmy więc sprawnie, a ja obiecałam, że sesja indywidualna nie potrwa długo. Widziałam, jak rozświetliły mu się oczy, kiedy powiedziałam: „Jeszcze tylko dwa ujęcia”. 😉

To właśnie za to lubię fotografować dzieci. Każde z nich jest inne, każde wnosi coś swojego i każde pozostawia po sobie wspomnienie, które zostaje ze mną na dłużej🤍

A Ty? Które zdjęcie z dziecięcą energią lub spontanicznym uśmiechem najbardziej lubisz oglądać po latach? ✨📸

Zacznę opowiadać historię  Ramony & Patryka🤍Każda historia składa się z małych momentów  subtelnych gestów, spojrzeń peł...
28/05/2026

Zacznę opowiadać historię Ramony & Patryka🤍

Każda historia składa się z małych momentów subtelnych gestów, spojrzeń pełnych emocji i chwil, które mijają zdecydowanie za szybko.

To właśnie one tworzą wspomnienia, do których wraca się po latach. Spróbuję pokazać Wam tylko malutką chwilę spośród ich pięknego życia, ja byłam wzruszona
Dziś nazwijmy to pierwszym rozdziałem, będzie to początek tego wyjątkowego dnia.
Cisza przed przysięgą, drżące dłonie i moment, w którym „ja” zamienia się w „my”🤍


Ślub to emocje, spojrzenia pełne miłości, uśmiechy bliskich i momenty, które mijają zdecydowanie za szybko. Reportaż ślu...
12/05/2026

Ślub to emocje, spojrzenia pełne miłości, uśmiechy bliskich i momenty, które mijają zdecydowanie za szybko. Reportaż ślubny pozwala zatrzymać je na dłużej. Naturalnie, prawdziwie i bez zbędnego pozowania 🤍

Ślub, nasza uwaga skupia się na Parze Młodej, a moim zadaniem jest pokazać coś więcej w tym przypadku dziewczynki, dziew...
11/05/2026

Ślub, nasza uwaga skupia się na Parze Młodej, a moim zadaniem jest pokazać coś więcej w tym przypadku dziewczynki, dziewczynki które zauroczyły mnie od pierwszego spojrzenia.
Aż nie wierzę, że to tu napisze , ale uwielbiam fotografować śluby, uwielbiam robić reportaże właśnie dla takich chwil, nie wszystko widać odrazu, fotograf musi być czujny i jasne, ja chodząc po kościele pewnie też dużo przeoczyłam jednak wiele też pokazałam.

Rodzice w lekkim stresie nie oglądający się za siebie na ławki, to właśnie ja musiałam w tym momencie być oczami, żeby oni mogli później zobaczyć to co się działo za ich plecami.
Dziękuję, że mogłam być z Wami tego pięknego popołudnia, wyglądaliście pięknie i raz jeszcze życzę Wam dużo miłości i samych pięknych wspólnych dni ♥️

🌻 Powrót do tego co już było..Kiedyś już to zdjęcie tu było, ale później powstał drugi Instagram i usunęłam, po czym usu...
07/04/2026

🌻 Powrót do tego co już było..

Kiedyś już to zdjęcie tu było, ale później powstał drugi Instagram i usunęłam, po czym usunęłam konto i zdjęcie powróciło. To była pierwsza sesja w słonecznikach w roku 2024. Czas mija, Zuzia rośnie i nadal chętnie ze mną współpracuje.
Czekam z tęsknota, aż zrobi się zielono 💚

Kończę temat zimy bez śniegu.. Ta sesja już zakończy rok 2025 :) czy mogłabym tutaj jeszcze coś pokazać ? Owszem, ale to...
09/02/2026

Kończę temat zimy bez śniegu..

Ta sesja już zakończy rok 2025 :) czy mogłabym tutaj jeszcze coś pokazać ? Owszem, ale to już byłaby przesada 😂
Mój Instagram zacznie żyć rokiem 2026 ;) no chyba czas najwyższy 😁

Będę miała też coś ważnego (ważne dla mnie, dla Was chyba mniej) do przekazania, ale to jutro bądź w środę

Ściskam 🫶

Należymy do grup.Oczywiście znam osoby, które nie należą do żadnej facebookowej grupy, ale zwykle są to osoby albo stars...
06/02/2026

Należymy do grup.
Oczywiście znam osoby, które nie należą do żadnej facebookowej grupy, ale zwykle są to osoby albo starsze, albo bez zainteresowań. Sama należę do grup fotograficznych aktualnie najczęściej obracam się w tej od Sony, bo szukam obiektywu.
Nie pytam. Szukam w lupce 😉 Tak już mam.

Często posiłkuję się tym, czego dowiaduję się na takich forach, choć sama nie udzielam się w komentarzach 🙊. Każdy kiedyś z czymś startował, a szukanie rozwiązań i odpowiedzi na pytania, które kłębią się w głowie, to zupełnie normalna rzecz. Szkoda tylko, że odpowiedzi często nie są adekwatne do zadanych pytań🤦. Może właśnie dlatego wiele rzeczy wolę robić sama, ucząc się na własnych błędach.

Zdarza się jednak, że widzę pytanie osoby, która jest dokładnie w miejscu, w którym sama byłam jeszcze chwilę temu. Wtedy piszę prywatną wiadomość. Tam mogę dopytać, nagrać głosówkę albo wymienić się numerami i po prostu pogadać. W ten sposób najłatwiej przekazać swoją wiedzę i doświadczenie ✨
Wolę tak.

A ceny? To temat, przy którym nagle wszyscy wiedzą najlepiej.
Najwięcej emocji w grupach budzą nie zdjęcia, a ceny. Ceny grzeją 🔥
O cenach można by napisać osobny post. I chyba tak właśnie zrobię ✍️

W tym roku śniegu brak.Oczywiście nie, że brak go zimą jak widzimy śnieg leży, a mróz trzyma i może właśnie ten mróz pow...
05/02/2026

W tym roku śniegu brak.

Oczywiście nie, że brak go zimą jak widzimy śnieg leży, a mróz trzyma i może właśnie ten mróz powstrzymuje Was przed sesją.. nie wiem ;)

Hmm... Było chłodno tego dnia, zrobiłam szybka mini sesje w i tam oczywiście zapraszamy nie tylko na sesje 😉
Na zdjęciu .wajska z Canionem i Sambą a to wszystko pod czujnym okiem Julki 🫶

Kto lubi zdjęcia w ruchu ? Takie prawdziwe nie planowane kadry.Najlepsze z dziećmi. Z dziećmi nie da się zaplanować ujęć...
04/02/2026

Kto lubi zdjęcia w ruchu ? Takie prawdziwe nie planowane kadry.

Najlepsze z dziećmi. Z dziećmi nie da się zaplanować ujęć, można sobie coś tam w głowie wymyśleć, ale dziecko to życie, dziecko to dużo ruchu, to prawdziwość i czasem uśmiech, a czasem łzy i bunt 😃 . Uwielbiam te zdjęcia i nie wiem dlaczego tak długo trzymałam je bez pokazania ich tutaj. Uroczy uśmiech 🥰 zakochałam się 🫶

Adres

Wierzchowo
78-400

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Wiola Kępska Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Wiola Kępska Fotografia:

Udostępnij

Kategoria