Monika Spodnik-Mros Photography

Monika Spodnik-Mros Photography Fotografia, góry, podróże ❤👣

Więcej o mnie na https://monikaspodnikmros.flog.pl/pf/ "Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem.

Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali" - Don McCullin. Więcej na 👉📷 portfolio foto
https://monikaspodnikmros.flog.pl/pf

Zapraszam również do galerii:

Portal 500 px
https://500px.com/monikaspodnik-mros/galleries

Fotoblog
https://monikaspodnikmros.flog.pl

🏰 Najstarsze muzeum na Słowacji. Miejsce kręcenia takich filmów jak "Nosferatu" z 1922r., "Ostatni Smok", "Janosik" i wi...
25/09/2025

🏰 Najstarsze muzeum na Słowacji. Miejsce kręcenia takich filmów jak "Nosferatu" z 1922r., "Ostatni Smok", "Janosik" i wielu jeszcze innych hitów filmowych. Zamek budowany od góry do dołu :) Czyli najwyższa jego część jest częścią najstarszą znajdującą się na skale 112 m nad rzeką. Wielopoziomowa warownia - jak „orle gniazdo” jest jednym z najpiękniejszych średniowiecznych zamków Słowacji( najlepiej jest to widoczne z drona ). Niestety ja mogę pokazać Wam jak to wygląda z pozycji "przyziemnej" 🤓 A wrażenie ten zamek sprawia ogromne. Na zdjęciach starałam się oddać wiekowy klimat.
Oczywiście kilka informacji o tym miejscu macie pod zdjęciami 👇
Zamek Orawski - Słowacja 😙

Z Robert Jamróz Photography 💗


wśród fanów

Ujęcia samej Szczawnicy w tym roku - ooo takie :)Wrzesień 2025. A z czasem reszta Pienin i nie tylko ❤  wśród fanów
18/09/2025

Ujęcia samej Szczawnicy w tym roku - ooo takie :)
Wrzesień 2025. A z czasem reszta Pienin i nie tylko ❤


wśród fanów

Adres

Szczawnica

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Monika Spodnik-Mros Photography umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria

Monika Spodnik-Mros Photography

Moje dwie największe pasje to GÓRY i fotografia :) Fotografuję odkąd pamiętam. Najpierw oczywiście analog, potem cyfrówka i całkowite pochłonięcie w tej dziedzinie.

Preferuję fotografię krajobrazową. Ale lubię też fotografię nocną, fotografię zwierząt oraz naturę :) Natura z całą pewnością bardzo uspokaja :) To pełen niespodzianek, cudowny świat. Trzeba go umieć tylko dobrze obserwować :)

Wychowałam się w Pieninach :) Stąd też “bakcyl na” Tatry Wysokie na Słowacji, które przeszłam w ciągu 8 lat. Oczywiście były również takie góry jak Karkonosze, Bieszczady, Stołowe, Alpy we Francji, Austrii i Szwajcarii. Oraz w dalszym ciągu są góry Wysokiego Jesionika ( Hruby Jesenik ) w których również mocno się “zakochałam” :D Jednak zdecydowanie moje miejsce na ziemi jest w Pieninach oraz Tatrach Słowackich :)

Najbardziej fascynuje mnie tematyka górska. Tak więc moją główną dziedziną jest ten rodzaj fotografii. Krajobrazy górskie. Góry to mój żywioł. Dlatego chodzę bardzo dużo po górach - jednocześnie prowadząc również opisy szlaków wraz z dokumentacją fotograficzną :) Uwielbiam podróżować, zwiedzać i poznawać nowe miejsca - zwłaszcza jeśli dotyczą gór :) Oczywiście jeśli pozwala na to czas.