Sztop klatka

Sztop klatka Nie chce nazywać się fotografem bo uważam, że mam jeszcze wiele do nauczenia się. Powiedzmy że to strona pasjonata robienia zdjęć.

Będzie to moje miejsce do dzielenia się momentami zatrzymanymi w moim kadrze.

Pielgrzymka kobiet do Matki Boskiej Piekarskiej
21/08/2022

Pielgrzymka kobiet do Matki Boskiej Piekarskiej

06/08/2022
Życie jest fascynujące. To kręta droga na której czeka nas wiele przygód. W moim przypadku jedna z nich właśnie się zako...
30/07/2022

Życie jest fascynujące. To kręta droga na której czeka nas wiele przygód. W moim przypadku jedna z nich właśnie się zakończyła, otwierając tym samym drzwi do kolejnej.
Przede mną jeszcze daleka droga, ale mocne podstawy już są.
U mnie w domu często mówiło się, że w zawodzie lekarza całe życie trzeba się uczyć. Ale świat tak szybko się rozwija, że w każdej dziedzinie należy nieustannie pogłębiać swoją wiedzę.
Fotografia to nie jedyne i zapewne nie ostatnie moje hobby. W zeszłym roku postanowiłam jednak zgłębić jej podstawy. No i tak oto po urlopie udało mi się odebrać dyplom mojego pierwszego kursu fotograficznego 📷 Pewnie za jakiś czas zdecyduję się na kolejne szkolenie, może tym razem jakaś obróbka … 🧐
Myślę też o lepszym sprzęcie. Marzy mi się pełna klatka aby móc w pełni rozwinąć skrzydła. Może jakiś Sony a7 albo Canon 6d…zobaczymy 📷 Jednak najważniejsze jest to, że nie mogę się doczekać aż wykorzystam swoje nowe umiejętności i rozpocznę przygodę z aparatem 🥰📷.

#

Dzisiaj kolejny zwierzak, który nawinął mi się w trakcie sesji w  Mam trochę zaległości w publikacji sesji z końca wiosn...
27/07/2022

Dzisiaj kolejny zwierzak, który nawinął mi się w trakcie sesji w
Mam trochę zaległości w publikacji sesji z końca wiosny 🧐 ale kilka kadrów z sesji Eweliny i Olka z dziećmi już widzieliście z okazji Dnia Ojca. Niedługo wlecą kolejne 😁

Wczoraj bohaterem zdjęcia był Luki dzisiaj chciałabym pozostać w tematyce zoologicznej 🐻🦆🐥🐞 ostatnio przed obiektyw nawi...
26/07/2022

Wczoraj bohaterem zdjęcia był Luki dzisiaj chciałabym pozostać w tematyce zoologicznej 🐻🦆🐥🐞 ostatnio przed obiektyw nawinęło się kilka gatunków.

Osobiście boje się kur i kogutów...może dla tego, że jako kilkulatkę pogonił mnie taki jeden wściekły kogut 🙈 te panienki jednak specjalnie się mną nie zainteresowały 🙂 zdecydowanie bardziej wolały mlecze ze
A jutro pokażę wam jeszcze jednego mieszkańca

Dzień dobry poniedziałku 🌞 dzisiaj czas rozpocząć niespodziewany urlop 😄 mam nadzieję, że ten czas zainspiruje mnie i po...
25/07/2022

Dzień dobry poniedziałku 🌞 dzisiaj czas rozpocząć niespodziewany urlop 😄 mam nadzieję, że ten czas zainspiruje mnie i powstaną jakieś nowe foty 📷
A dziś bohaterem zdjęcia jest Luki, który dzielnie pozował do tego zdjęcia i wytrzymał z okularami pożyczonymi od swojej pani

Dzisiaj po raz kolejny nie umiałam się zdecydować czy wolę zdjęcie czarno-białe czy kolorowe.Zdjęcia czarno-białe mają c...
24/07/2022

Dzisiaj po raz kolejny nie umiałam się zdecydować czy wolę zdjęcie czarno-białe czy kolorowe.
Zdjęcia czarno-białe mają coś takiego w sobie, że nie potrafię się czasem powstrzymać przed ich wyborem 😁

W roli głównej ponownie Gosia Moja nieoceniona specjalistka, którą zobaczycie już niedługo jeszcze kilku odsłonach 🙂

Dzisiaj pierwsza część sesji w slonecznikach. W roli głównej  🌻No i moje stałe już chyba pytanie które zdjęcie lepsze ko...
19/07/2022

Dzisiaj pierwsza część sesji w slonecznikach. W roli głównej 🌻
No i moje stałe już chyba pytanie które zdjęcie lepsze kolor czy czarnobiałe (choć nie całkiem 😁)

Widzieliście tą radość? Czyżby dziś się kończył rok szkolny? 😀Mój mały model w tym roku kończy przedszkole a od września...
24/06/2022

Widzieliście tą radość? Czyżby dziś się kończył rok szkolny? 😀

Mój mały model w tym roku kończy przedszkole a od września idzie do pierwszej klasy. Jeszcze chyba nie wie co go czeka 😄

Pamiętam jak kiedyś czekało się na ten dzień...na ostatni dzień szkoły i pierwszy dzień wakacji...Jakie będzie świadectwo❓❗️ Kiedy w końcu przyjdą wakacje❓❗️ Kiedy nie będzie trzeba nastawiać rano budzika i biec rano do szkoły❓❗️
Ja bardzo lubiłam swoją szkołę 😄 i zawsze byłam pierwsza w szkole razem z Panią Woźną 😆 Tak wiem...pewnie część z Was pomyśli, że jestem dziwna, ale ja pamiętam jak pierwszego dnia szkoły moja wychowawczyni (którą serdecznie pozdrawiam) powiedziała, że szkoła to nasz drugi dom, a ona jest jak druga mama. No i dla mnie faktycznie tak było 🙂

Z tego miejsca serdecznie pozdrawiam moją podstawówkę oraz wszystkich nauczycieli 😀

No i życzę wszystkim uczniom i nauczycielom miłych wakacji ⛱ odpoczywajcie 😘

A tak na zakończenie wolicie zdjęcia kolorowe czy czarno-białe?

Z okazji Dnia Ojca wszystkiego najlepszego dla wszystkich tatusiów 😀 Z tej okazji też chciałabym się z Wami podzielić ef...
23/06/2022

Z okazji Dnia Ojca wszystkiego najlepszego dla wszystkich tatusiów 😀
Z tej okazji też chciałabym się z Wami podzielić efektami sesji realizowanej niedawno. Poznajcie Olka, Bartka i Franka 👨‍👦‍👦 a w tle w Chorzowie. Fajna miejscówka na spacer i na sesje 😉

Pamiętacie co dzisiaj za dzień? Mamy pierwszy dzień lata 😁 z tej okazji życzę Wam miłego i słonecznego dnia 🌞 Macie jaki...
21/06/2022

Pamiętacie co dzisiaj za dzień? Mamy pierwszy dzień lata 😁 z tej okazji życzę Wam miłego i słonecznego dnia 🌞
Macie jakieś szczególne plany na dzisiejszy dzień?

Dzisiejsze zdjęcia kojarzą mi się z jakąś górską wycieczką a to zdjęcia zrobione "u podnóża" Kopca Wyzwolenia w Piekarac...
19/06/2022

Dzisiejsze zdjęcia kojarzą mi się z jakąś górską wycieczką a to zdjęcia zrobione "u podnóża" Kopca Wyzwolenia w Piekarach 😆

Jak Wam się podoba? Udały mi się zdjęcia górskie? 🤣

Adres

Stawowa
Swietochłowice

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Sztop klatka umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij